Kartónový displej Whisky Display Pet Food Display

Kartónový displej Whisky Display Pet Food Display Základné informácie Balenie a doprava Obalové detaily: 1PC / CTN, exportné dvojité vlnité kartóny alebo prispôsobenie výrobných detailov: O 18-20dňoch po prevzatí vášho 40% vkladu TT prostredníctvom expresnej spoločnosti ...

Podrobnosti o produkte

Kartónový displej Whisky Display Pet Food Display

Základné informácie

Model NO.:Floor display Materiál: Kartón
Displej Miesto: Vnútorné Použitie: Supermarkety a obchody


Balenie a doprava

Podrobnosti o balení: 1PC / CTN, exportné dvojité vlnitej lepenky alebo prispôsobenie
Detail výroby: O 18 až 20 dňoch po obdržaní vášho 40% vkladu spoločnosťou TT
Doprava: po mori, letecky a expresnou dopravou

informácie o spoločnosti

Sme výrobné riešenie spoločnosti po projekčných spoločnostiach, aby dosiahli svoje návrhy vo výrobnom kroku od vzorky k masovej výrobe.
Špecializujeme sa na výrobu Counter Cardboard Display, kartónový displej, kartónový displej, Acyklický displej, obchodné zariadenie, zobrazenie podlahových políc, drevený fotorámček a multi-Product Display.
S vyspelými medzinárodnými výrobnými zariadeniami naša spoločnosť môže vyrábať najnáročnejšie a jedinečné displeje. S prísnymi postupmi vo výrobe a najvyššou úrovňou kontroly kvality sme schopní riadiť a kontrolovať každý krok od výroby po predaj. V súčasnosti pripravujeme kompletnú prípravu na výrobu najvhodnejších a najpopulárnejších popových displejov pre vás, ktoré spĺňajú vaše požiadavky na výkon, zobrazovanie a reklamu. Medzitým sme sa sústredili na stelesnenie charakteristiky vášho tovaru v dizajne, zachytenie očí potenciálnych zákazníkov, ktoré pomáhajú rozvíjať vaše potenciálne trhy s cieľom zvýšiť predaj a posilniť obraz vašej váženej spoločnosti.
Naše skúsené štáby sa snažia čo najlepšie slúžiť vám a vášmu zákazníkovi.
Spokojnosť zákazníkov je našou najvyššou prioritou!

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA:

Tento produkt je navrhnutý našim klientom, nebudeme ho predávať nikomu inému, pokiaľ nedostanete písomné povolenie od nášho klienta. Fotografie produktov, ktoré sú tu uvedené, slúžia len na preukázanie našich výrobných schopností. Ďakujeme za pochopenie.


Všeobecný pracovný postup

1) Vyšetrovanie-Profesionálna ponuka.
2) Potvrďte cenu, čas dodania, umelecké diela, platobný termín atď.
3) Predajná odpoveď pošle faktúru Proforma.
4) Zákazník vykoná platbu za vklad a pošle nám bankový doklad.
5) Počiatočná výrobná fáza - informujte klientov o tom, že sme dostali platbu a urobíme vzorky podľa Vašej požiadavky, pošleme vám fotografie alebo vzorky, aby ste získali svoj súhlas. Po schválení informujeme, že pripravíme výrobu a informujeme o predpokladanom čase.
6) Stredná produkcia - posielajte fotografie, aby ste ukázali výrobnú linku, na ktorej môžete vidieť svoje výrobky. Znova potvrďte odhadovaný čas dodania.
7) Koniec Produkcia - Výrobky sériovej výroby vám posielajú fotografie a vzorky na schválenie. Môžete tiež zabezpečiť kontrolu tretej strany.
8) Klienti platia za zostatok a odpoveď. Informujte číslo sledovania a skontrolujte stav klientov.
9) Objednávka môže byť povedať "dokončiť", keď dostanete tovar a uspokojiť s nimi.
10) Spätná väzba na odpoveď o kvalite, službe, spätnej väzbe a návrhu na trhu. A môžeme robiť lepšie.

dokončovacie práce

Maľovanie v drevených produktoch
Práškové lakovanie v kovových produktoch
Pokovovanie v Chrome, nikel alebo jasný zinc.Používanie v kovových produktoch.
Passivity a Electro Polishing pre výrobky z nehrdzavejúcej ocele používané v kovových produktoch.

Naša služba
Do kresby, ako je CAD / AI / PS a ponúkajú jasné 3D hľadá zákazníka.
Testovanie vzoriek ako požiadaviek pred odoslaním.
Výroba všetkých kontrol kvality procesu.
Dopravná služba - CIF / CFR / FOB.
Sourcing pre zákazníka ako zadarmo.

FAQ

Otázka: Ste výrobňa alebo obchodná spoločnosť?
A: Sme OEM manufaktúra špecializovaná na Point of POP displej riešenia.Poskytujeme všetky fázy riešenia služieb, projektovanie, výroba, tlač, kontrola kvality, kitting, balenie vykonávané a prepravné.

Otázka: Môžete robiť stavebné kresby z vašej strany?
Odpoveď: Áno, služba Store Display môže poskytnúť grafický výkres a 3D výkres, aby vysvetlil štruktúru jasnejšie a tiež vás poslal na schválenie.

Otázka: Môžete mi pomôcť vyriešiť rozmery displeja?
Odpoveď: Áno, uveďte, prosím, veľkosť produktu, počet produktov na displej, veľkosť výrobku, hmotnosť produktu, ktorá nám pomáha vyriešiť zobrazenie

Otázka: Môžem na ňom vytlačiť vlastné firemné logo?
Odpoveď: Áno, je prispôsobená vašim požiadavkám.

Otázka: Aká je vaša obvyklá platba?
Odpoveď: Máme dva platobné podmienky.
1,30% vklad, zostatok sa platí po dodaní tovaru.
2, L / C pri pohľade

Otázka: Kedy môžem získať cenovú ponuku?
Odpoveď: Obvykle citujeme do 24 hodín po tom, ako dostaneme vašu žiadosť. Ak máte veľmi naliehavú cenu, zavolajte nám, alebo nám to povedzte vo svojom e-maile, aby sme považovali Vašu prioritu za vyšetrovanie.

Otázka: Ako môžem získať vzorku na kontrolu kvality?
Odpoveď: Po potvrdení ceny môžete požadovať odber vzoriek na kontrolu kvality. Ak potrebujete vzorky, budeme účtovať poplatok za vzorku. Ale vzorkovacia cena môže byť vrátená po potvrdení objednávky, keď je vaše množstvo objednávky viac o MOQ.

Otázka: Aké súbory prijímate na tlač?
A: PDF, Core Draw, JPG s vysokým rozlíšením

Q: Aký je váš výrobný rozsah?
A: Kontrastný kovový displej, drevený displej, kovový displej, akrylový displej, vitríny, podstavec na podlahové police, drevený fotorámik, lepenka, kartónový displej a multiproduktový displej.

Otázka: Môžete povoliť skúšobnú objednávku?
Odpoveď: Áno. Povoľujeme skúšobnú objednávku. To vám umožní vidieť vysokú kvalitu nášho produktu a poskytnúť vám možnosť otestovať jeho nadradenosť.

Q: Aký je váš spôsob dopravy?
A: po mori, lietadlom, prostredníctvom kuriérov, ako sú DHL, UPS, FEDEX, TNT a spol

OTÁZKA: A čo je čas na prípravu sériovej výroby?
Odpoveď: Úprimne povedané, závisí to od množstva objednávky a od sezóny, v ktorej objednávku zadáte. Doba naplnenia MOQ je približne 25 až 35 dní. Vo všeobecnosti odporúčame, aby ste začali vyšetrovanie dva mesiace pred dátumom, kedy by ste chceli získať produkty vo vašej krajine.

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov potravín a dodávateľov potravín, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom kartónu displej whisky displej domácej potraviny displej výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie