free standee totem lama predajné miesto pre domáce potreby

free standee totem lama predajne pre domácnosť Základné informácie Model NO.:JC20160921 Typ tlače: Ofsetová tlač Ochranná známka: Špecifikácia: ISO Origin: Shenzhen, Guangdong Kód HS: 481910000 JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, tiež s názvom Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, má ...

Podrobnosti o produkte

free standee totem lama predajné miesto pre domáce potreby

Základné informácie
  • Model NO.:JC20160921

  • Typ tlače: Ofsetová tlač

  • Ochranná známka: Prispôsobenie

  • Špecifikácia: ISO

  • Pôvod: Shenzhen, Guangdong

  • Kód HS: 481910000

J C POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, tiež menovaný Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Tiež vyrábame papierové balenie boxy a tašky na samom začiatku keď bola naša spoločnosť založená v roku 1999)

Naša továreň má závod 1300 štvorcových stôp v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integrovanú výrobnú linku a 1,2 x 1,6 metrov CMYK 4 farebnú ofsetovú tlačiareň.

Môžeme vytvoriť viac ako 1 000 nových štýlov kartónových displejov ročne, naše podnikanie sa rozšírilo na celom svete a už si vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s firmami Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky značky Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex atď.

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitých lepenkových displejov, čítačiek displejov, podlahových displejov, displejov totem lamy, displejov na skládky, kartónových výstavných vozíkov, papierových tašiek, papierových škatúľ atď.

Tieto POP a POS reklamné displeje a balíky sú široko používané pre supermarket, obchodné miesto predaja, miesto nákupu obchodného reťazca, obchody, výstavy, obchodné výstavy a tak ďalej.

Naša výhoda

1. Ekonomická cena je oveľa lacnejšia ako iné zobrazenia materiálu;

2. Rôzne možnosti pre štýly a tvary;

3. Ľahká, ľahko sa prenáša a montuje;

4. Ideálne na budovanie a zlepšovanie image a značky spoločností klienta;

5. Vynikajúci predajcovia v propagačných aktivitách alebo veľkých podujatiach;

6. Cusstom POS kartónový displej so špeciálnou tlačou môže zachytiť niekoho oči.

Kontaktná osoba: Cherry Jiang

     E-mail: pop@displaystandpop.com

  Whatsapp: 0086 18617114998

      Skype: display818

Telefón: 0086 18617114998

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov Lama Totem Displery, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom voľný standee totem lama predajné miesto pre domáce výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie