Najvyššia kvalita prispôsobená Lama Totem POP Up Display Stand pre Carlsberg Beer Advertising

Sme 13-ročné skúsenosti profesionálny výrobca v Shenzhen môže dodávať konkurenčný kartónový stojan displej, totem pop up displej, kartón skládky, kartónové počítadlo displej, balenie krabice / tašky atď .. Prispôsobené papierové výrobky sú akceptované a privítali. spôsob spolupráce s vami. Naše displeje Totem sú plne farebné, vytlačené na oboch stranách kartónu Kraft a ukončené lesklým / matným laminovaním. Displej môže byť vytlačený rovnakým alebo iným dizajnom na každej strane podľa vašich predstáv. Jednoduché vyklápacie pop-totem displeje môžu byť dodávané v rôznych veľkostiach.Pomocný kartón Lama Totem Display Stand je akceptovaný a uvítaný. Totemový displej je vynikajúci predajca, ktorý pozdraví svojich zákazníkov profesionálnou metódou. Umožňujú vytvárať dobrý dojem ľuďom v okolí. Viesť ľudí, ktorí vstupujú do vašej predajne, supermarketu, nákupného centra, Gym, salónu, hotela, reštaurácie atď. Môžete ich tiež použiť na propagáciu konkrétnych produktov. Buď nám zavolajte na číslo 0086 17302652756 alebo pošlite e-mail na adresu sales02@displaystandpop.com a budeme sa snažiť vyhovieť vašim potrebám.

Podrobnosti o produkte

  Prispôsobený kartónový lama totem displejový stojan s oknom a kapsou pre brožúry


Popis produktu

Kľúčové slovo :   Lama pop displej , stojan displeja totemu

Veľkosť / rozmery: prispôsobené akceptované a privítané

Materiál: lepenka, 400g CCNB

Povrchová úprava: lesklá / matná laminácia / UV / lak

Funkcia: Priaznivý pre životné prostredie , jedinečný dizajn, nízka hmotnosť, ľahké balenie, ľahké prenášanie, jednoduché skladanie automatické vyskakovanie, jednoduché zostavenie za menej ako 20 sekúnd.

Aplikácia : Výstava, propagácia predaja, reklama, maloobchod, outdoorová aktivita

Tlač: farebná ofsetová tlač,

Farba: CMYK 4C + Pantone

Minimálne množstvo objednávky: Akékoľvek množstvo akceptované

Balenie: ploché balenie 10ks na hlavnú škatuľu alebo ako vašu požiadavku

Ukážka poplatku : 100% vrátenie peňazí, keď objednávka dosiahne 100 kusov.

Ukážkový čas: 2-3 pracovné dni

Doba vedenia: 7 až 15 rokov po potvrdení konečnej vzorky  

Formát umeleckých diel: AI, PDF, CDR

Platba: T / T, West Union, Paypal. 40% z celkovej sumy ako vklad, zostatok by mal byť doručený na náš účet pred odoslaním

Obchodný termín: EXW, FOB, C IF

Export port : Shenzhen alebo ako vaša požiadavkaĎalšie súvisiace produkty:


QQ 图片 20180709162341.jpg Skladací a ľahký podlahový displej-totem-stojan (1) 011.jpg

012 QQ 图片 20180827161044.jpgJiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov displejov Lama Totem, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom najvyššiu kvalitu prispôsobenú lama totem vyskakovací stojan pre reklamné výrobky carlsberg piva s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie