Voľný stojanový supermarket CD DVD skladom kartónový displej

voľný stojanový supermarket CD DVD kartónový displej Výhody: 1.Reklama: Perfektný tlačený stojan môže podporiť image a značku podniku a vytvára veľký objem predaja s jeho charakteristickým sloganom, obrázkom a logom atď. 2.Personality flexible: Môžu byť prispôsobené ...

Podrobnosti o produkte

voľne stojaci supermarket CD DVD skladom kartónový displej

Recyklovateľný materiál 350 ~ 500 g CCNB + K5 ~ K3 Vlnitá lepenka
štruktúra prispôsobili
dizajn Voľný poplatok za návrh
tlač Ofsetová tlač: Max. Rozmer 1200x1600mm
Veľkosť CTN V závislosti od veľkosti produktov
MOQ 200 ks je k dispozícii
príslušenstvo Montáž ručného, ​​kovového alebo plastového príslušenstva, ak je to potrebné.
používanie Výstavy, supermarkety, obchodné reťazce, obchody, reklama a propagácie.
Produkty Doba vedenia 18 až 20 dní

výhody:

1.Reklamná reklama: Perfektný tlačený stojan môže podporovať image a značku podniku a vytvára veľký objem predaja so svojim charakteristickým sloganom, obrázkom a logom atď.

2. Flexibilita osobnosti: Môžu byť prispôsobené podľa produktov, ktoré sú vynikajúce v zobrazovaní a zobrazovaní svojím flexibilitou, pohodlím a individuálnym dizajnom postavy.

3.Vysoká kvalita a rozumná cena: Zdieľajú rovnakú hodnotu ako stojany na kovové displeje, drevené vitríny a stojan na organické sklá a stojí oveľa menej ako tieto výrobky.

4. Ochrana životného prostredia: Sú vyrobené z rôznych druhov papiera, ktoré spĺňajú požiadavky medzinárodnej ochrany životného prostredia. Odpadový papier sa môže rozpustiť a recyklovať.

5.Light weight: Môžu byť ľahko zmontované a demontované, aby sa ušetrili logistické náklady a úložný priestor.

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kníh a CD diskov, naša továreň môže poskytovať zákazníkom voľne stojaci supermarket cd dvd skladom kartónových výrobkov s dobrú cenu. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie