Standee kartónové počítadlo displej (6140)

? Standartní kartónový čítač (6140) Model č .: JC20161030 Materiál: Použitie papiera: Supermarkety a obchody Ochranná známka: Žiadne Pôvod: Čína Produkty pre zobrazenie: Kozmetika Displej Miesto: Vnútorné materiály: 100% Recyklácia vlnitá lepenka Špecifikácia: po vyžiadanie JC POP DISPLAY ) Spol., s.r.o,...

Podrobnosti o produkte
? Standee kartónové počítadlo displej (6140)
  • Model č .: JC20161030

  • Materiál: papier

  • Použitie: Supermarkety a obchody

  • Ochranná známka: Žiadne

  • Pôvod: Čína

  • Zobraziť produkty: Kozmetika

  • Displej Miesto: Vnútorné

  • Materiály: 100% recyklácia vlnitej lepenky

  • Špecifikácia: po vyžiadaní

veľkosť prispôsobiť
štruktúra Podľa vašej tvorby alebo dizajnu sami
materiál Najčastejšie používané: B flate Vlnitá lepenka + papier 350 g / m2 alebo podľa vašej požiadavky
tlač K dispozícii je vlastný tlač
Povrchová úprava Lesklý / matný film Laminovanie, lakovanie, UV pokovovanie, laminácia oleja, Die rezanie do tvaru
kapacita Môžeme prispôsobiť displej tak, aby držal akúkoľvek hmotnosť a množstvo
vzorka prázdne vzorky alebo digitálne tlačené vzorky
Formát súboru PDF / AI
Výrobné stroje Vysekávací stroj, Ofsetový tlačiarenský stroj, laminovací stroj, UV stroj
prihláška Najlepším nástrojom propagácie a propagácie všetkých druhov priemyslu, ktorý sa široko používa na výstavách, obchode s komoditami, reťazcom, supermarketoch.

JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, tiež menoval Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Tiež vyrábame papierové balenie boxy a tašky na samom začiatku, keď naša spoločnosť bola založená v roku 1999)

Naša továreň má závod 1300 štvorcových stôp v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integrovanú výrobnú linku a 1,2 x 1,6 metrov CMYK 4 farebnú ofsetovú tlačiareň.

Môžeme vytvoriť viac ako 1 000 nových štýlov kartónových displejov ročne, naše podnikanie sa rozšírilo na celom svete a už si vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s firmami Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky značky Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex atď.

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitých lepenkových displejov, čítačiek displejov, podlahových displejov, displejov totem lamy, displejov na skládky, kartónových výstavných vozíkov, papierových tašiek, papierových škatúľ atď.

Tieto POP a POS reklamné displeje a balíky sú široko používané pre supermarket, obchodné miesto predaja, miesto nákupu obchodného reťazca, obchody, výstavy, obchodné výstavy a tak ďalej.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom standee kartónové počítadlo displej (6140) výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie