Kartónový stojanový displej, stojan na podstavec s 2 zásobníkmi na mlieko

Kartónový stojan na stojan, stojan na podstavec s dvomi podnosmi pre mlieko Model č .: JC20161007 Materiál: vlnitá doska Povrchová úprava: UV pokovená MOQ: 100PCS Špecifikácia: SGS Kód HS: 48191000 Typ tlače: Ofsetová tlačová veľkosť: 480X300X1500mm alebo vlastné výrobky: Produkty Štýl: Podlahový stojan ...

Podrobnosti o produkte
Kartónový stojanový displej, stojan na podstavec s 2 zásobníkmi na mlieko
 • Model č .: JC20161007

 • Materiál: vlnitá doska

 • Povrchová úprava: UV potiahnutá

 • MOQ: 100 PCS

 • Špecifikácia: SGS

 • Kód HS: 48191000

 • Typ tlače: Ofsetová tlač

 • Veľkosť: 480X300X1500mm alebo Vlastné

 • Produkty: Mliečne výrobky

 • Štýl: Podlahový stojan

 • Pôvod: Shenzhen, Čína

Popis produktu
kartónový pop displejový stojan, stojan na stojan s 2 priehradkami

POP stojan je určený pre výstavy mliečnych výrobkov, je tiež vhodný na zobrazovanie hračiek, parfumov, elektroniky a tak ďalej,

Podlahový stojan je vytlačený s produktovou grafikou, firemnými logami.

Kartónový displej je skladateľný, výrobky môžu byť ploché balenie, aby ušetrilo náklady na dopravu.


veľkosť prispôsobiť
štruktúra Podľa vašej tvorby alebo dizajnu sami
materiál Najčastejšie používané: B flate Vlnitá lepenka + papier 350 g / m2 alebo podľa vašej požiadavky
tlač K dispozícii je vlastný tlač
Povrchová úprava Lesklý / matný film Laminovanie, lakovanie, UV pokovovanie, laminácia oleja, Die rezanie do tvaru
kapacita Môžeme prispôsobiť displej tak, aby držal akúkoľvek hmotnosť a množstvo
vzorka prázdne vzorky alebo digitálne tlačené vzorky
Formát súboru PDF / AI
Výrobné stroje Vysekávací stroj, Ofsetový tlačiarenský stroj, laminovací stroj, UV stroj
prihláška Najlepším nástrojom propagácie a propagácie všetkých druhov priemyslu, ktorý sa široko používa na výstavách, obchode s komoditami, reťazcom, supermarketoch.

JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, tiež menoval Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Tiež vyrábame papierové balenie boxy a tašky na samom začiatku, keď naša spoločnosť bola založená v roku 1999)

Naša továreň má závod 1300 štvorcových stôp v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integrovanú výrobnú linku a 1,2 x 1,6 metrov CMYK 4 farebnú ofsetovú tlačiareň.

Môžeme vytvoriť viac ako 1 000 nových štýlov kartónových displejov ročne, naše podnikanie sa rozšírilo na celom svete a už si vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s firmami Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky značky Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex atď.

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitých lepenkových displejov, čítačiek displejov, podlahových displejov, displejov totem lamy, displejov na skládky, kartónových výstavných vozíkov, papierových tašiek, papierových škatúľ atď.

Tieto POP a POS reklamné displeje a balíky sú široko používané pre supermarket, obchodné miesto predaja, miesto nákupu obchodného reťazca, obchody, výstavy, obchodné výstavy a tak ďalej.Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom kartónový pop displejový stojan, stojanový stojan s 2 tácky na mliečne výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie