Pevné potraviny police Supermarket kartón Zobraziť čerstvý dizajn

Pevné potraviny police supermarket kartón displej čerstvý dizajn O nás: 1. Sme profesionálny výrobca POP kartón display.We majú viac ako 10 rokov skúseností v oblasti POP kartónových výrobkov priemyslu, a vychutnať si dobrú povesť. Naše výrobky získali zákazníkov po celom svete. 2 ....

Podrobnosti o produkte


Pevné potraviny police supermarket lepenky displej čerstvý dizajnQQ图片20190215105600QQ图片20181227101242


O nás:

1. Sme profesionálny výrobca POP kartón display.We majú viac ako 10 rokov skúseností v oblasti POP kartónové výrobky priemyslu, a vychutnať si dobrú povesť. Naše výrobky získali zákazníkov po celom svete.

2. Naša spoločnosť ponúka zákazníkovi komplexné služby (poskytovanie dizajnu, výrobu držiakov vzoriek, výrobu tovaru a prepravu tovaru).

3. Pomáhame klientom zvyšovať a zvyšovať povedomie o značkách, pomáhať zvyšovať predajné miesta a podporovať veľkoobchodné objemy. Naši klienti potom môžu ľahko vytvárať pridanú hodnotu produktov, znižovať cenu v cirkulujúcom procese produktu a zvyšovať uznanie značky.

4. Sme výkonný súbor prísne dokonalý systém kontroly kvality, aby zabezpečili, že každý z našich výrobkov môže spĺňať požiadavky zákazníka. Okrem toho boli všetky naše výrobky testované prísne pred odoslaním.

5. Spoločnosť zaberá viac ako 13000 metrov štvorcových a má viac ako 200 zamestnancov. Zaviedli sme moderné výrobné zariadenia (rozmer tlače: 1200 * 1620mm), štyri farebné ofsetové tlačiarne a kompletnú sadu automatickej výroby. Ako sú vysokorýchlostné plne automatické zariadenia na prípravu povrchu, laminovacie stroje želatinačné valec, automatické diecutting stroj a tak ďalej.

6. Našim cieľom je pomáhať zákazníkom realizovať ich ciele. Vždy vyvíjame veľké úsilie na dosiahnutie tejto situácie win-win a úprimne vás vítame, aby ste s nami spolupracovali.


cor_副本

Kristy Cheng

display@displaystandpop.com

wechat / whatsapp: +86 17318010796

Jiechuang Displej je jedným z popredných kartónových displejov výrobcov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom pevné potraviny police supermarket lepenkové zobrazenie čerstvý dizajn výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte zobrazovacie značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie