Kvalitný kartónový malý pultový stojan na stojany POP kartón PDQ pre detské mydlo

Stojan na papier, stojan na lepenku, stojančeky na predaj, lepenkové stojany, vlnité háčikové displeje, sklápače, Sidekicks displeje, paletové displeje, vitríny, pultové stojany, Totem, maloobchodné balenie, škatule atď. Maloobchodné marketingové iniciatívy, ktoré zvyšujú predaj produktov. Carrie: Whatsapp: +86 17301935393 E-mail: sales01@displaystandpop.com.

Podrobnosti o produkte

Kvalitný kartónový malý pultový stojan na stojany POP kartón PDQ pre detské mydloNaše jedinečné dizajnérske výrobky získali pochvalu a podporu po celom svete vrátane spoločností z 500 Fortune a národných maloobchodníkov, ako sú Wal-Mart, Carrefour, Disney, Vodafone, Max Factor, Nivea, Nerf atď. Sme presvedčení, že naše služby prekonajú vaše očakávania.


Nikdy neprestávame hľadať lepšie spôsoby, ako katalyzovať predaj klientov. Či už ste začínajúca spoločnosť, ktorá hľadá svoj prvý obchodný displej, alebo veľký maloobchodník, ktorý hľadá skúseného partnera s dlhoročnými odbornými znalosťami v obchode, spoločnosť Grand Fly je teraz k dispozícii pre vás, aby si vytvorila svoju značku a zvýšila hodnotu vášho produktu. Našou províziou je: byť meradlom priemyslu a rásť so zákazníkmi.


FAQ:

Čo potrebuje CNPOP, aby som mohol uviesť cenu?
1.Styl, tvar a veľkosť
2.Quantity
3.Tlačové požiadavky
4. Spôsob dopravy

Máte na sklade displeje alebo obaly?
Nie. Nemáme žiadne zásoby. Každá objednávka vyžaduje vlastné nastavenie výroby a je vyrobená na vlastné množstvo objednávky.

Aké minimálne množstvo si musím objednať?
Nemáme technicky minimum, ale z dôvodu nízkej cenovej hladiny je minimálne objednané množstvo pre tento produkt 200 kusov.


Kontaktná osoba :

Carrie: Whatsapp: +86 17301935393

E-mail: sales01@displaystandpop.com


Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže zákazníkom poskytnúť kvalitný kartón malý pultový stojan na stojany pop-kartónový pdq box pre detské mydlové výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky displejov alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie