Prenosná obchodná výstava Zobrazenie výstavného pultu Reklamný stojan na displej

Prenosný čítač, čítač obchodnej výstavy, displejový stojan výrobca / dodávateľ v Číne, ktorý ponúka Portable Trade Show Zobraziť výstavný stôl Promotion Counter Expo Counter, výstava Pop up Counter Tradeshow Display Counter Portable Counter a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte
Jiechuang Displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov čítačky displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom prenosné obchodné výstavy displej výstava počítať propagačné stojan displej výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Základné informácie


Popis produktu

Prenosná obchodná výstava Zobrazenie výstavného pultu Reklamný stojan na displej

názov Kartónový čítač zobrazuje tand
materiál Vlnitá lepenka
Veľkosť a štruktúra prispôsobiť
tlač Ofsetová tlač CMYK 4C
Povrchová úprava
Leskovaná / matná laminácia
balíček Plochý balík alebo zostavený balík alebo ako vašu požiadavku


Vlastnosti
· Použite toto počítadlo exponátov je ideálnym displejom pre výstavy, prezentácie, in-store displeje a ďalšie propagačné akcie. Výstavný stánok je vybavený panelmi z háčkového štýlu, takže príslušenstvo držiakov literatúry s nylonovými háčikmi sa ľahko pripevní, odstráni a pripevní tak často, ako je to potrebné.
· Každý pult je vybavený vnútornou policiou na usporiadanie ďalších produktov alebo osobných predmetov. Pod touto čítačkou sú vnútorné police vybavené priestorom na ukladanie vzoriek propagačných produktov, podporujúc literatúru, občerstvenie, nápoje a ďalšie. Prenosný dizajn a taška na prenášanie plátennej tašky umožňujú ľahko premiestniť tento stôl na rôzne udalosti.
· Ak je to potrebné, môžu byť exponované počítadlá prispôsobiteľné grafiky odstránené a vymenené. Rýchlo a ľahko nastavte tento prenosný stojan na ďalšej výstave na zobrazenie vzoriek a držanie propagačnej literatúry!


Vyšetrovanie