Prenosný olejový čítač Pop-up kartónový stojan

Pop-up displej, vyskakovací stojan, stojanový výrobca / dodávateľ v Číne, prenosný čítač pop-up kartónový stojan displej

Podrobnosti o produkte
Jiechuang Displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov počítačov a naša továreň môže poskytnúť zákazníkom prenosné olejové počítadlo vyskočiť na papierové stojany s dobrými cenami. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Predstavenie výrobku:


Prenosný olejový čítač Pop-up kartónový stojan


Model: JC POP DISPLAY

Materiál: vlnitý papier

Farba: Vlastná tlač s návrhom a nápadom

Displej: Výstavný veľtrh, supermarkety a obchody

Ochranná známka: Tlač loga

Veľkosť: Vyrábame podľa vašich produktov

Dodávka: Ploché balenie na úsporu nákladov


Vlastnosti

(1) Prenosná tabuľka Popup displej, výstavný stánok alebo iný obchodný displej ponúka jednoduchý spôsob, ako získať prispôsobený vzhľad s nízkymi nákladmi. Použite túto pop-up stánku na veľtrhoch, výstavách a ďalších propagačných akcií. Cestovné puzdro sa rýchlo prevedie na tabuľku zobrazenia, ktorá môže poskytnúť účastníkom obchodných výstav pohodlné miesto na priblíženie vašej stánku. Použite tento čítač, aby ste sa oslovili účastníkov veľtrhu, zobrazovali literatúru alebo preukázali svoje predmety.

(2) Konštruované tak, aby boli užívateľsky prívetivé, táto konfigurácia displeja počítačov rýchlo a balenie v priebehu niekoľkých minút. Je vyrobená z recyklačného papiera a umožňuje jednoduché zostavenie displeja, zatiaľ čo luxusný prenosný kufrík poskytuje prenosnosť.


Sme odhodlaní vyrábať najlepšie balenie na svete.

https://www.youtube.com/watch?v=5wFRxMs-u00


jc@displaystandpop.com


Vyšetrovanie