Pop-up kartónový stojan

vysúvací stojan na lepenku

Podrobnosti o produkte

vysúvací stojan na lepenku


Vyskakovacie zobrazenie produktu

Položka č

Materiál : Hliník, PVC

Farba : Rôzne farby

Veľkosť : ľubovoľnú veľkosť je možné prispôsobiť

Balenie : Všeobecné puzdro / kufrík / luxusné kufrík na voliteľné vybavenie

Príslušenstvo : Reflektory, stolný pult, okná a police

Platobné podmienky : PayPal, Western Union, MoneyGram sú k dispozícii , TT50% záloha, zostatok pred odoslaním; TT100%, ak je celková suma nižšia ako 2000 USD

Čas dodania : Závisí od množstva

Grafická tlač: Ponúkame grafickú tlač, materiál je PP, Polyester, látka alebo zvyk

Grafika: Jednostranné alebo obojstranné. Premenlivý.

Hmotnosť: Závisí od požadovanej veľkosti. Je to okolo 45 kg na sadu.

Náš stojan sa dá ľahko zostaviť, dokonca aj ľudia, ktorí nemajú skúsenosti s montážou, môžu inštaláciu dokončiť do 10-15 minút. Pozrite si jednoduché vzorky.


Pop-up stojan sa dá použiť nielen ako jednoduchá stena pozadia na výstavu alebo na podujatia, ale môže sa tiež pridať rôzne príslušenstvo pre rôzne účely, ako je reflektor, TV vešiak, okná, police atď.


Kontextové zobrazenie je kľúčovou položkou displeja pre efektívne organizovanie obchodných výstav. Kontextové zobrazenie predstavuje bezpečný spôsob, ako získať expozíciu a zaujatie zákazníka, ktoré hľadáte. Dobre značkový stojan vám pomôže získať pozornosť na diaľku a zároveň poskytuje profesionálne prostredie na prediskutovanie vášho produktu alebo služby. Stánok sa dá tiež opakovane použiť na viac udalostí.


Okrem štandardného typu vyskakovacieho stojana môžeme pre našich zákazníkov vyrobiť aj vyskakovací stojan so špeciálnym štýlom, napríklad tvar L, tvar U, tvar vlny a tvar S alebo iné.

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže zákazníkom poskytnúť vyskakovacie výrobky z kartónových stojanov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky displejov alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie