Potravinový nákupný bod (POP) Podlahový kartón

Potravinové miesto nákupu (POP) Podlahové zobrazenie Kartón Základné informácie. Popis produktu Popis produktu Tieto displeje sú "show zátky" v tom, že ovládajú nehnuteľnosti v obchodnom dome, zastavujú nakupujúcich, aby sa zapojili do špeciálnych ponúk vášho produktu. Displeje môžu byť ...

Podrobnosti o produkte

Potravinový nákupný bod (POP) Podlahový kartón

Základné informácie.

Model NO .: zobrazenie miesta nákupu Materiál: Papier
Balenie: ploché balenie, individuálne balenie, po požiadavke Špecifikácia: po vyžiadaní
Ochranná známka: Chinu Krajina pôvodu: Čína
Materiály: 100% recyklácia vlnitej lepenky Výrobná kapacita: 150 000 000 PCS / rok

Popis produktu

Popis produktuTieto displeje sú "show stoppers" v tom, že ovládajú nehnuteľnosti v obchodnom dome, zastavujú nakupujúcich, aby sa zapojili do špeciálnych ponúk vášho produktu. Displeje môžu byť vizuálne komplexné, veľké vitríny alebo navrhnuté a prezentované v jednoduchých vrstvách jednotlivých produktov v závislosti od vašich marketingových cieľov. Sieť medzinárodných skúseností s predajom papierov môže byť vašim jediným kontaktným bodom na zákaznícky dizajn, výrobu, dodávku a prezentáciu produktov pre displeje, ktoré zákazníkom zastavia.

1) Výhody výrobku:

Plne zostavené pre zaťaženie produktuVšetky farby a rozmery je možné meniť podľa vašich detailných požiadaviekStrong, robustná konštrukcia, trvanlivý, odolný voči nárazom a ložiskovým tlakomJednoduché zostavenieReklamať, podporovať výrobky a hodnotu značkyZabezpečte pracovnú silu.

2) Špecifikácia:

Materiál: 100% recyklovaná vlnitá lepenka

Veľkosť: CustomizedPrinting: Tlač CMYK: Pantone, spot farebná tlač, Veľkosť: 1, 600 x 1, 200mm

Povrchová úprava: lesklý / matný film laminácia, lak a UV, olejová laminácia a ďalšie

Doba odberu vzoriek: 1 až 3 dni Časový interval: 8 až 15 dní

Balenie: ploché balenie, individuálne balenie, balenie displejov s tovarom alebo podľa Vašich požiadaviek

3) Sortiment našich výrobkov: Kozmetický displej Kartónový displej Reklamné miesta Displeje z vlnitej lepenky Displeje z vlnitého háčika Vykladacie priehradky Displeje na bočných paneloch Paletové displeje Counter-display boxy POP standeeTotem / lama stand Retail pack

Dodržiavame ľudskú orientáciu, kvalitu ako prvý princíp, poskytovanie cenných služieb našim zákazníkom.

Má rozsiahle výrobné zariadenia a moderné zariadenia, ktoré spĺňajú naše výrobné požiadavky od návrhu výrobku, spracovania predpísania, ofsetovej a sieťotlačovej, raziacej, raziacej a raziacej a iné.

Navyše najdôležitejšie je náš profesionálny tím. Máme skúsenosti s technikmi a zamestnancami, ktorí uspokojujú potreby zákazníkov s nadšením, z ktorých väčšina je už dlhé roky v spoločnosti. Priemerná dĺžka zamestnania je 10 rokov.

Vždy vítame vlastné návrhy zákazníkov v akejkoľvek veľkosti, akejkoľvek farbe, akejkoľvek podobe. Takže neváhajte nám povedať o svojich nápadoch alebo nám odošlite vzorky.

FAQ

1. Ponúkate návrh riešenia našich produktov?

Vlastné dizajnérske práce sú našou špecialitou, máme vlastný vynikajúci dizajnér, ktorý ponúka rôzne dizajnové riešenia založené na vašich individuálnych požiadavkách. Môžeme Vám pomôcť vyvinúť inteligentné, funkčné a užívateľsky prívetivé baliace riešenie.

2. Aké sú bežné stroje na výrobu?

Ofsetový tlač stroj, Automatické výroby, Die-rezací stroj, Laminovací stroj, Hot razenie stroj.

3. Doby odberu vzoriek?

Vzorka bude odoslaná do 3-5 dní.

4. Ako zaplatiť platbu?

Otvárame mnoho spôsobov, ako prijať platbu.T / TL / C West Union a tak ďalej.

5. Kedy je vaša kancelárska hodina?

Môžete si ho objednať 24 hodín denne; Predajcovia budú s vami v kontakte s vašou objednávkou. Ak potrebujete osobnú pomoc, kontaktujte nás. Naše služby


materiál 100% recyklácia vlnitej lepenky
veľkosť prispôsobili
tlač Tlač CMYK: Pantone, farebná tlač, Rozmery: 1 600 x 1 200 mm
Povrchová úprava Lesklý / matný film laminácia, lak a UV, olejová laminácia a ďalšie
Ukážkový časový rozsah 1 až 3 dni
Časový rozsah 18 až 20 dní
obal ploché balenie, individuálne balenie, balenie displejov s tovarom alebo podľa Vašich požiadaviek


Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom potravinové miesto nákupu (pop) podlahových výrobkov z lepenky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie