Stojan na lepenkové POP karty

Stojan na lepenkové POP karty

Podrobnosti o produkte

Stojan na lepenkové POP karty


veľkosť

prispôsobili

Farebná tlač

CMYK alebo Pantone

tlač

ofsetová tlač, atramentová tlač, digitálna tlač

materiál

350 g CCNB + K5

Návrh štruktúry

bezplatný dizajn, s množstvom skúseností vám môžeme pomôcť pri štruktúrovaní aj grafickom dizajne

Vzorka dodacia lehota

asi 1-3 pracovné dni po potvrdení platby a umeleckých diel

Čas dodania výroby

asi 8 až 12 pracovných dní po potvrdení vzorky / farby a uložení

platba

T / T, Paypal, West Union, L / C

Povrchová úprava

lesklá / matná laminácia, lesklý / matný lak, UV, povlak

príslušenstvo

môžu mať oceľové rúry, háčiky a vnútornú lepenku

Balenie a preprava


1. Dizajn

Profesionálny dizajnérsky tím pre zabezpečenie stabilnej konštrukcie a inovatívneho dizajnu, ktorý vyhovuje vášmu produktu a značke.

2. Potvrdzujem

Ak je to pre vás uspokojivé, navrhne sa jednoduchá vzorka na potvrdenie konštrukcie a dizajnu.

3. Proces

Máme moderné výrobné zariadenia, efektívne výrobné postupy a najvyššie štandardy v oblasti kontroly kvality pre riadenie všetkých spôsobov výroby.

(1) tlačiarenská (2) povrchová úprava (3) laminácia (4) vysekávanie (5) lepidlo (6) zostavovanie


1. Balenie

Výrobky je možné odosielať v pevnom obale, polopevnom obale alebo plochom balení. Všetko závisí od dizajnu vašich výrobkov a od vašich požiadaviek.

2. Doprava

Medzinárodný expres: DHL / TNT / FedEx / UPS

Námorná preprava

Letecká preprava


FAQ

Kedy môžem získať cenu?

Zvyčajne uvádzame ponuky do 24 hodín od prijatia vašej otázky. Ak ste veľmi naliehaví na získanie ceny, zavolajte nám alebo nám povedzte e-mailom, aby sme zvážili prioritu vašej otázky.

Ako získam vzorku na overenie vašej kvality?

Po potvrdení ceny môžete požiadať o kontrolu kvality našich vzoriek. Ak potrebujete iba prázdnu vzorku na kontrolu dizajnu a kvality papiera, poskytneme vám vzorku, pokiaľ si dovolíte expresnú prepravu.

Môžete nám urobiť návrh?

Áno. Máme profesionálny tím, ktorý má bohaté skúsenosti s návrhom a výrobou darčekových krabíc. Stačí nám povedať svoje nápady a my pomôžeme s realizáciou vašich nápadov do perfektných darčekových krabičiek. Nezáleží na tom, či nemáte niekoho na vyplnenie súborov. Pošlite nám obrázky s vysokým rozlíšením, vaše logo a text a povedzte nám, ako ich chcete usporiadať. Hotové súbory vám pošleme na potvrdenie.

Ako dlho môžem očakávať, že dostanem vzorku?

Po zaplatení vzorového poplatku a odoslaní potvrdených súborov budú vzorky pripravené na dodanie do 3 až 7 dní. Vzorky vám budú zaslané expresnou cestou a prídu do 3-5 pracovných dní. Môžete použiť svoj vlastný expresný účet alebo predplatiť, ak nemáte účet.

A čo čas na hromadnú výrobu?

Úprimne povedané, záleží to na množstve objednávky a sezóne, v ktorej ste objednávku zadali. Najlepší rekord, ktorý uchovávame, je dodanie 20 000 darčekových krabičiek do týždňa. Vo všeobecnosti vám odporúčame začať dopyt dva mesiace pred dátumom, keď by ste chceli získať výrobky vo vašej krajine.


Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže zákazníkom poskytnúť výrobky z kartónových stojanov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky displejov alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie