Displej podlahy / plošiny na mieste nákupu (POP)

Základné informácie. Popis produktu Popis produktu Tieto displeje sú "show zátky" v tom, že ovládajú nehnuteľnosti v obchodnom dome, zastavujú nakupujúcich, aby sa zapojili do špeciálnych ponúk vášho produktu. Displeje môžu byť vizuálne zložité, veľké vitríny alebo navrhnuté a ...

Podrobnosti o produkte

Základné informácie.

Model č .: Zobrazenie podlahy / počítadla Materiál: Papier
Balenie: ploché balenie, individuálne balenie, po požiadavke Špecifikácia: po vyžiadaní
Ochranná známka: Chinu Krajina pôvodu: Čína
Materiály: 100% recyklácia vlnitej lepenky Výrobná kapacita: 150 000 000 PCS / rok

Popis produktu

Popis produktuTieto displeje sú "show stoppers" v tom, že ovládajú nehnuteľnosti v obchodnom dome, zastavujú nakupujúcich, aby sa zapojili do špeciálnych ponúk vášho produktu. Displeje môžu byť vizuálne komplexné, veľké vitríny alebo navrhnuté a prezentované v jednoduchých vrstvách jednotlivých produktov v závislosti od vašich marketingových cieľov. Sieť medzinárodných skúseností s predajom papierov môže byť vašim jediným kontaktným bodom na zákaznícky dizajn, výrobu, dodávku a prezentáciu produktov pre displeje, ktoré zákazníkom zastavia. 1) Výhody výrobku: Plne zmontované pre nakládku produktuVšetky farby a rozmery je možné meniť podľa vašich podrobných požiadaviekStrong, robustná konštrukcia, trvanlivé, nárazuvzdorné a ložiskový lis Ľahké zostaviťReklamné, propagovať výrobky a značku valueSave pracovnú silu 2) Technické údaje: Materiál: 100% recyklácia vlnité lepenkySize: CustomizedPrinting: CMYK potlač: Pantone, spot farebná tlač, Veľkosť: 1, 600 x 1, 200mmPovrchová úprava: Lesklý / matný film lamely, laky a UV, olejová laminácia a viac Vzorkovacia doba: 1 až 3 daysLead čas rozsah balenia: 8 až 15 dníBalenie: ploché balenie, individuálne balenie, balenie displejov s tovarom alebo podľa vašej požiadavky 3) Sortiment našich výrobkov: Kozmetické displejeKartónové displejePonúkame predajné displejeKovové podlahové displejeKonúknuté hákové displejeNávesy na skloSklikové displejePaletové displejeKonštárové displejePOP stojanyTotem / dodržiavať ľudskú orientáciu, kvalitu ako prvý princíp, poskytnúť cenné služby pre našich zákazníkov. Informácie o spoločnostiZhejiang Chinu Baliaca a tlač, sro bola založená v roku 1997. Sme profesionáli vyrábať širokú škálu výrobkov z papiera, naše hotové výrobky obsahujú degradovateľné vlastnosti a je možné ich opakovane použiť mnohokrát. Pomáhame zákazníkom nielen optimalizovať propagačné investície s atraktívnymi produktmi, ale aj zlepšiť imidž prostredníctvom prenosu environmentálneho vedomia.

Má rozsiahle výrobné zariadenia a moderné zariadenia, ktoré spĺňajú naše výrobné požiadavky od návrhu výrobku, spracovania predpísania, ofsetovej a sieťotlačovej, raziacej, raziacej a raziacej a iné.

Navyše najdôležitejšie je náš profesionálny tím. Máme skúsenosti s technikmi a zamestnancami, ktorí uspokojujú potreby zákazníkov s nadšením, z ktorých väčšina je už dlhé roky v spoločnosti. Priemerná dĺžka zamestnania je 10 rokov.

Vždy vítame vlastné návrhy zákazníkov v akejkoľvek veľkosti, akejkoľvek farbe, akejkoľvek podobe. Takže neváhajte nám povedať o svojich nápadoch alebo nám odošlite vzorky. Faq1. Ponúkate dizajnové riešenie našich produktov? Vlastné dizajnérske práce sú našou špecialitou, máme vlastný vynikajúci dizajnér, ktorý ponúka rôzne dizajnové riešenia na základe vašich individuálnych požiadaviek.Môžeme vám pomôcť vyvinúť inteligentné, funkčné a užívateľsky prívetivé riešenie obalov. 2. Aké sú bežné stroje na výrobu? Ofsetový tlačový stroj, Automatické výroby, Die-rezací stroj, Laminovací stroj, Hot razenie stroj. 3. Vzorky by mali byť odovzdané do 3-5 dní. 4. Ako zaplatiť platbu? Otvárame veľa spôsobov, ako prijať platbu.T / TL / C West Union a tak ďalej. 5. Kedy je vaša pracovná doba? Môžete si objednať 24 hodín denne; Predajcovia budú s vami v kontakte s vašou objednávkou. Ak potrebujete osobnú pomoc, kontaktujte nás. Naše služby


materiál 100% recyklácia vlnitej lepenky
veľkosť prispôsobili
tlač Tlač CMYK: Pantone, farebná tlač, Rozmery: 1 600 x 1 200 mm
Povrchová úprava Lesklý / matný film laminácia, lak a UV, olejová laminácia a ďalšie
Ukážkový časový rozsah 1 až 3 dni
Časový rozsah 8 až 15 dní
obal ploché balenie, individuálne balenie, balenie displejov s tovarom alebo podľa Vašich požiadaviek


Jiechuang Displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom miesto nákupu (pop) podlahy / doska displej výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie