CMYK lakovanie povrchový telefón háčiky stojan s 350gsm a B flétna materiálu

Popis: CMYK lakované povrchové telefónne háčiky displej stojan s 350gsm a B flétna Materiál 1. Vysoká kvalita Materiál: 350gsm CCNB + K5, to je, robustný vlnitý papier, šedá doska, slonovinová doska, atď 2. Vlastné veľkosť: voľný stojan je W 50cm XD 45cm XH 157cm ....

Podrobnosti o produkte


Popis:

CMYK lakovanie povrchový telefón háčiky stojan s 350gsm a B flétna materiálu

1. Vysoko kvalitný materiál: 350gsm CCNB + K5, to znamená robustný vlnitý papier, šedá doska, doska zo slonoviny atď.


2. Vlastné veľkosť: Naša normálna veľkosť pre voľne stojaca displej je W 50cm XD 45cm XH 157cm. Máme však navrhnuté oddelenie pre projektovanie konštrukcií a projektovanie lietadiel, profesionálnu grafiku a štruktúrovaný dizajn.


3. Flexibilný štýl: Skladací, ľahko sa rozširuje, zostavuje, prenáša a ukladá. pre lepenky, takmer všetky modely môžu byť skladateľné, čo je oveľa úspornejšie na prepravu a prenášanie. . umožniť dodávateľom a priamo prepravovať z miesta nakládky do konečného predaja nebalený predaj, úsporu uskladnenia opakované balenie nákladov


4. Farebná tlač: Ofsetová 4-farebná tlač. alebo prázdne (môže byť prispôsobené)

Po spracovaní: lesk, laminovanie, bodkovanie. UV, razenie, razenie, vodotesnosť


5. Technika výroby zručných pracovníkov, prísnych supervízorov a zavedenie pokročilých zariadení zabezpečiť nielen zabezpečenie kvality, ale aj tiptop konkurenčných produktov. Má vedúcu úlohu medzi všetkými podnikmi tej istej oblasti podnikania pre svoj moderný spôsob riadenia podniku, vynikajúcu tímovú prácu a výnimočný kvalitatívny kredit.


6. Pútavý: Jeho inovatívny dizajn a farebná tlač môžu ľahko zvýšiť profil značky a upozorniť na nové produkty.


7. Dobrý reklamný efekt: papierový displej sa stal najnovším a najmodernejším súčasným merchandisingovým nástrojom a jeho rôznorodé prejavy prispôsobené obsahu spĺňajú estetický a farebný moderný dav. Je to najlepší spôsob, ako propagovať firemný obrázok a vybudovať terminál.


8. Dobrá služba: V priebehu 24 hodín vám poskytneme spätnú platbu a odporúčame Vám vhodný štýl podľa vašich nápadov a produktov. Naši profesionálni dizajnéri, ktorí vám môžu pomôcť urobiť dizajn, kým nebudete spokojní. Po dokončení vytvárania obrazoviek vás načrtneme obrázky montážnych pokynov, ktoré vám pomôžu pri ich montáži na správne spôsoby, v prípade potreby tiež vytvoríme video pre vás.

Ale pre farbu sú odlišné, pretože vzorka farieb je vzorka atramentovej tlače, farba bude mať určitú odchýlku, takže vzorka farieb sa používa iba na potvrdenie slova, obrázok, nie je to štandardná farba. Ale za účelom potvrdenia vám zabezpečíme malý farebný tah, farba čiernej farby je blízka farbe ofsetovej tlače. Samozrejme, môžete nám dodať farebný náčrt.

Pre potreby hromadnej výroby všetok displej dodáme najprv jednoduchý výkres, po potvrdení objednávky dodáme vzorku voľne. Keď vzorka potvrdí, zorganizujeme vzorku, štruktúra vzorky je rovnaká ako hromadná výroba.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom cmyk lakovanie povrchu háčikov displej stojan s 350gsm a b flute materiálové výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie