Vynikajúci módny papier Darčekové balenie pre ponožky Promotion

Vynikajúci módny papier Darčeková krabička pre ponožky Propagácia Štvorstranné zelené Pop maloobchodné Kartónové hákové displejové stojany Kartónová krabica sa zvyčajne používa v oblasti darčeky a remesiel, hračiek, šperkov a luxusu, obalov elektroniky a mnohých odvetví. Je úzko spätý s každodenným životom. Kartónová škatuľa bude ...

Podrobnosti o produkte

Vynikajúci módny papier Darčekové balenie pre ponožky Promotion

Štvorstranný zelený pop maloobchodný kartónový hákový displejový stojan

Kartónová krabica sa zvyčajne používa v oblasti darčekových a remeselných výrobkov, hračiek, šperkov a luxusu, obalov elektroniky a mnohých odvetviach. Je úzko spätý s každodenným životom.

 

V kartónovej škatuli sa ako základný materiál použije šedá lepenka s potiahnutým papierom, kraftovým papierom, umeleckým papierom a jemným papierom. Ponúkame lesklé alebo matné laminovanie na povrchu. Pomôže chrániť obsah a poskytnúť lepší pocit dotyku. Takže existuje iná možnosť, ako pomôcť vašej produkcii vyniknúť v celej ploche? Áno, ponúkame prispôsobené konštrukčné povrchové úpravy na škatuli, ako je razenie, razenie, bodové UV a pod.

 

Kreatívny dizajn môže pomôcť pri propagácii! Takže máme tím, aby vyriešil váš dizajnový puzzle.

Neváhajte kontaktovať na akúkoľvek otázku! :)

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov obalov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom vynikajúce módne papierové darčekové balenie pre ponožky propagácie výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie