Papierový stojan na vianočné potreby

Naša výroba stojanov na papierové stojany má relatívne zrelý výrobný proces. Každý krok od výroby po expedíciu urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám pomohli dosiahnuť to najlepšie, využite naše služby, aby ste nám vrátili dôveru!

Podrobnosti o produkte

Papierový stojan na vianočné potreby, stojan na vianočný stromček.


38492

1. Tento obrázok produktu slúži iba ako referencia v štýle zákazníka.

2. Štýly obrázkov nie je možné objednať priamo, je ich možné prispôsobiť podobným štýlom.

3. Ak je množstvo príliš malé, náklady budú relatívne vysoké.

4. Vypočítajte cenu podľa dohodnutého obsahu, najmä podľa dohody.

5. Štýl konštrukcie je prispôsobený požiadavkám zákazníka a môže byť navrhnutý do rôznych typov. (Farbu, veľkosť, logo a vzor tlače je možné prispôsobiť podľa vášho želania)


obraz


obraz


Naša továreň má vedúci tím pre konštrukčný dizajn, ktorý každoročne poskytuje displeje a balenia pre viac ako 1 000 obchodov pre medzinárodné značky ako Wal-Mart, Carrefour, Southern Black Sesame, Disney, Revlon, Olay, Neutrogen, Master Kong a Want Want. Supermarketový stojan na papierové displeje; ukladať reklamný stoh papiera; skladací lichobežníkový stojan; papierové PDQ; malý stojan na zobrazovanie papiera na doske; Stojan na LED papierový stojan, kontaktujte nás. Shenzhen JC Pop Display Co., Ltd. Prvotriedna kvalita a konkurencieschopná cena je najlepšou voľbou!

★ Naša výroba stojanov na papierové stojany má relatívne zrelý výrobný proces. Každý krok od výroby po expedíciu urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám pomohli dosiahnuť to najlepšie, využite naše služby, aby ste nám vrátili dôveru!

Questio n : Mám obsah produktu, obrázky, neviem ako navrhnúť?

Odpoveď: Nezáleží na tom, že máme osobitnú osobu, ktorá konzultuje a poskytuje konštrukčné riešenia s cieľom zabezpečiť, aby bol stojan na displej aktuálny.


obraz Kontaktujte nás / Vaša spokojnosť je hodnotou našej existencie


Vyšetrovanie