Displej na papier, zobrazovacia polica, kartónový displej, podlahový displej, displejový stojan, POS displej

Základné informácie. Materiál: Rozmery papiera: Vlastné Povrch: Lesklý / Matt Coated Tlač: 4c Ofsetová tlač Špecifikácia: Špeciálne Origin: Shenzhen, Čína Kód HS: 4819200000 Popis produktu Špecializujeme sa na navrhovanie a výrobu všetkých druhov displejov,

Podrobnosti o produkte

Základné informácie.            

Materiál: papier
Rozmery: prispôsobené
Povrch: lesklý / matný
Tlač: Ofsetová tlač 4c
Špecifikácia: prispôsobená
Pôvod: Shenzhen, Čína
Kód HS: 4819200000

Popis produktu

Špecializujeme sa na navrhovanie a výrobu všetkých druhov displejov, kartónových displejových regálov, papierových displejov, POP stojanov, kartónových stojanov, stojanov, PDQ displejov, kartónových nábytkov, farebných skríň, kartónov atď. Naše výrobky sa predávajú v domácnosti, ako aj v Amerike, Európe, na Strednom východe, v juhovýchodnej Ázii a na celom svete.

1. Oblasti použitia: Elektronika, osvetlenie, komoditná kozmetika, medicína, potraviny, oblečenie, hračka, výroba papiera, nábytok, architektonický ornament, darček na kufre a ďalšie polia.

2. Materiál: 350 g + K5, 300 g + A5, K = K, K = A, A = A, A = B, B = B. Môže sa vybrať najvhodnejší materiál založený na skutočných požiadavkách.

3. Tlač: 4C / 3C / 2C / 1C / 0C / lnkjet / Digitálny tah.

4. Povrch: lesklá laminácia / matná laminácia / lesklý olej / matný olej / leštenie / UV / horúce razenie / horúce striebro.

5. Dizajn: Môže byť šitý na mieru podľa veľkosti a váhy vašich výrobkov, zdokonaľujeme zobrazenie na základe určeného štýlu, vítame projekty ODM / OEM.

6. Montáž výkresovej zostavy: Pri každom zobrazení budeme zodpovedať skutočným návodom na montáž obrázkov.

7. Balenie: ploché balenie, 1 ks alebo viac kusov v kartóne; Montáž skončila do škatule, môže byť zabalená na základe požiadaviek zákazníka.

8. Doprava: expres / logistika / vzduchom / po mori / FCL / LCL.

9. Po službe: Poskytneme technickú podporu celý deň.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom displej na papier, display shelf, kartónový displej, podlahový displej, stojan na displej, pos displej výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie