Displej papiera (AQ000059)

Detail produktu Základné informácie Špecifikácia: ISO9000 / 9001/9004/19011: 2000 Popis produktu Z výsledkov našich propagačných akcií a publicity dokazuje, že inzeráty na naše POP materiálové výrobky sú najvyššie nákladovo efektívne ako iné, materiálové výrobky majú 8 ...

Podrobnosti o produkte

Detail produktu

Základné informácie
  • Špecifikácia: ISO9000 / 9001/9004/19011: 2000

Popis produktu
Z výsledkov našich propagačných akcií a publicity dokazuje, že inzeráty na naše výrobky z materiálov POP sú najvyššie nákladovo efektívne ako iné, pretože naše materiály s materiálom POP majú 8 dôležitých výhod:

1. Ľahké a stabilné: Vyrábajú moderné mechanizované výrobné linky; Veľmi ľahké byť upevnené a spojené pre použitie; A jeho hmotnosť je len 1 osem iných materiálov, ako je železo, drevený materiál a sklenený materiál.

2. Pekný zobrazovací efekt: Farebné a nádherné.

3. Nízke náklady: náklady sú len 1 pätina alebo menej ako iné materiály. "

4. Afinita: POP materiály sa ľahšie kombinujú s inými produktmi.

5. Vynikajúca značka si predstavte: Materiály šetrné k životnému prostrediu pridávajú česť k nášmu produktu, ukazujú dobrú predstavu našej spoločnosti a robia zákazníkov s našimi produktmi úplne spokojní.

6. Priaznivé pre životné prostredie: Je možné ich recyklovať úplne alebo čiastočne, aby sa zabezpečilo veľké množstvo zdrojov.

7. Nižšie náklady na dopravu: ľahké a môžu byť zložené tak, aby sa znížil objem a nie je ľahké ich poškodiť.

8. Rôzne štruktúry: Štýl nášho papierového displeja sú mutiformity. Sme dominantným poskytovateľom v obchodnej línii v Číne, a majú veľké továrne, prajeme si, môžete nás čoskoro navštíviť!

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom zobrazenie papiera (aq000059) s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie