Papierový kartónový vozík skladací s kolieskami

Papierový kartónový vozík skladací s kolieskami

Podrobnosti o produkte

Papierový kartónový vozík skladací s kolieskami


Materiál : 350 Gsm CCNB + B drážka / E drážka / EB drážka

Tlač : Ofsetová tlač CMYK alebo Pantone

Povrchová úprava : Lesklá / matná laminácia alebo lak

Príslušenstvo : háčiky s háčikmi / obrazovka LCD / nosná lišta matov

Balenie : Ploché balenie s 10 ks v škatuli

Vzorový poplatok : bude vrátený po potvrdení objednávky

Čas vzorkovania : 1-3 pracovné dni

Čas dodania výroby : 8-12 pracovných dní

Spôsob platby : T / T Paypal / Western Union


O aplikácii JC Pop Display


Sme profesionálny výrobca vlnitých obrazoviek v oblasti nákupu, špecializujúci sa predovšetkým na kartónové popové displeje, papierové displeje, podlahové displeje, vedľajšie stojany, stojany, podnosy a tie popové displeje, ktoré vyhovujú širokému spektru priemyselných potrieb. Všetok tovar sa vyváža do USA, Austrálie, Nemecka, Japonska, Kórey, Číny a na ďalšie medzinárodné a domáce trhy. Sme úprimní dodávatelia známych spoločností, ako sú P&G, Disney, WAL-MART a podobne.

Naša spoločnosť, ktorá vlastní moderné medzinárodné produktové vybavenie, dokáže vyrábať aj tie najnáročnejšie a jedinečné displeje. Vďaka prísnym postupom vo výrobe a najvyššiemu štandardu kontroly kvality sme schopní riadiť a kontrolovať každý krok od výroby po predaj. V súčasnej dobe sme sa pripravili na to, aby sme pre vás pripravili najvhodnejšie a najobľúbenejšie popové displeje, aby sme vyhoveli vašim rôznym požiadavkám na výkon, zobrazovanie a reklamu. Zatiaľ sa zameriavame na stelesnenie charakteristík vášho tovaru v dizajne a pritiahnutie očí potenciálnych zákazníkov. Pomáha rozvíjať potenciálne trhy, zvyšovať predaj a posilňovať imidž vašej váženej spoločnosti.


FAQ


Otázka: Ste výrobca?

Áno, sme už niekoľko rokov profesionálnym výrobcom kartónových displejov v čínskej Shenzhen a náš návrhár má 8 rokov skúseností s výrobou kartónových displejov.


Otázka: Ako nájsť to najlepšie riešenie, ktoré vám vyhovuje?

1. Už máte vzory?

Skvelé, môžeme uviesť váš návrh do reality vychádzajúci z výkresu. Bez obáv, samozrejme, otestujeme váš dizajn pomocou prototypu a vrátime vám tie najlepšie návrhy.


2. Zatiaľ nemáte žiadne jasné vykreslenie a dizajn?

Nebojte sa, v našom webovom katalógu je veľa vzorov, ktoré slúžia ako referencia. Môžete si vybrať, ktorý dizajn uprednostňujete najviac, vypracujeme veľkosť displeja a poskytneme vám vzorovú kresbu na základe vašich požiadaviek a veľkosti vášho produktu.


3. Žiadne nápady?

Nezáleží na tom, povedzte nám svoje požiadavky alebo obsah displeja a špecifikáciu produktu, robíme a prispôsobujeme POS riešenia rôznym dizajnom, kým nebudete spokojní.


Otázka: Aký formát kresby môže byť k dispozícii na tlač?

PDF, AI.


Otázka: Ak neviem, ako zostaviť displej?

Nerobte si starosti, pripravíme inštruktáž alebo video, aby sme vám ukázali, ako zostaviť.


Otázka: Aký je váš dodací čas? Ak potrebujeme displej naliehavo, môžete ho urýchliť?

Naša dodacia lehota je zvyčajne 10 až 15 pracovných dní a je možné ju meniť podľa množstva vašej objednávky. Ak potrebujete naliehavo, môžeme sa pokúsiť čo najlepšie vyhovieť vašim potrebám. Nikdy neodkladajte.


Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov. Naša továreň môže zákazníkom poskytnúť papierový kartónový vozík skladací s výrobkami kolies za dobrú cenu. Ak hľadáte značky displejov alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie