Palety z vlnitej lepenky, stojany na kartónové hračky, hračky z kartónu

Kartónové displeje, Kartónové stojany na hračky, Kartónové displeje pre hračkársky tovar Popis: Kartónové displeje sú najlepším vybavením na predaj a zobrazovanie produktov na trhu. 1) Hlavný materiál: vlnitej lepenky, KT rady, šedá doska 2) Vzory: máme šesť rokov skúseností v dizajne ...

Podrobnosti o produkte

Palety z vlnitej lepenky, stojany na kartónové hračky, hračky z kartónu

Popis:
Kartónové displeje sú najlepším vybavením na predaj a zobrazovanie produktov na trhu.
1) Hlavný materiál: vlnitá lepenka, KT doska, šedá doska
2) Vzory: máme šesťročné skúsenosti v oblasti dizajnu a kartónových displejov, nášho inžinierskeho výskumu a rozvíjame novú štruktúru pre našich klientov. Máme tiež dokonalého grafického dizajnéra, ktorý sa zaoberá vašimi umeleckými dielami, aby priniesol potlač v najlepšom efekte, ak nemáte dizajnéra, môžeme pomôcť pri navrhovaní umeleckých diel.
3) Tlač a povrchová úprava: ofsetová tlač, sieťotlač a atramentová tlač
Povrchová úprava: lesklá / matná laminácia, lak, vodný náter, UV poťah;
4) Veľkosť: Všetok kartónový displej tu bol prispôsobený, máme štruktúrovaný inžinier a grafický dizajnér, môžeme navrhnúť veľkosť pre zobrazenie základne podľa vašej požiadavky, kartónové displeje sú len pre vaše výrobky.
5) Balenie: 3 spôsoby balenia, a. ploché balené v krabici, potom len odoslať displeje na vás, b.3D kartón balík, naša továreň v Shenzhen, môžete poslať vaše ďalšie výrobky do našej továrne, potom sme dať výrobky na displeji a balenie displejov s výrobkami 3D krabičku a potom dajte všetky displeje a produkty k vám, c. balenie displejov ako vaše požiadavky
6) Čas vzorky: farebná vzorka potrebuje 3-5 dní, potreba farebnej vzorky: 2-3 dni
7) Poplatok za ukážku: v prípade, že vaše množstvo objednávky dosiahne 500 kusov, vrátime celý výberový poplatok
8) MOQ: naše MOQ je 200 ks, ak je vaša objednávka k dispozícii menej ako naše MOQ, urobíme to ako objednávku vzorky.
9) Doručenie času: 12-15 dní, ak máte naliehavú potrebu, môžeme tlačiť a pokúsiť sa dokončiť náklad čo najskôr.
10) Dodávka: Máme dlhodobú spoluprácu prepravcu, ktorý vám pomôže usporiadať doručenie, po mori alebo po lete je v poriadku. samozrejme, môžete tiež zabezpečiť doručenie sami, pomôžeme vám zaistiť nakladanie zadarmo.

Máme profesionálny dizajnérsky team a prototypovací stroj, aby sme si mohli vyskočiť vzorek pre váš súhlas pred objednávkou. Tieto prenosné displeje sú ľahké, ľahko nastaviteľné a postavené tak, aby sa postavili na vysokú návštevnosť zobrazovania. displeje sú priateľské prostredie, navrhnuté a vyrobené dobre, propagovať vašu komoditu a spoločnosť svojmu zákazníkovi.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov paletových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom zvlnené paletové displeje, stojany na kartónové hračky, hračky z kartónu zobrazujú výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie