OEM privítal papierový materiál Hook PDQ displej s logom značky

PDQ Hook displej, papier displej Stand výrobca / dodávateľ v Číne, ponúka OEM privítal kartón materiál Hook displej s logom značky, vysoko kvalitné balenie / balenie darčekové krabice, papierové krabice a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte
Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov čítačky displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom OEM privítal papierové materiály hák pdq displej s logom výrobkov značky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Základné informácie

7.19-1.1.jpg


Naša advantange
1) viac ako 10 rokov skúseností: Máme viac ako 10 rokov skúseností v ručne vyrábaných obalových výrobkov, a sme schopní dosť navrhnúť, vyrábať aj predávať.
2) Suroviny: Všetky materiály môžu byť recyklované, sú ekologické a majú certifikát FSC.
3) Jednorázová služba: obchodníci boli školení s pravidelnosťou, dizajnéri majú niekoľko rokov praxe v profesionálnom dizajne, skúsený QC a technická osoba.
4) Pokročilé vybavenie: Nemecko dovážané tlačiarenské stroje, UV stroje, laserové stroje, bublinková lisačka, bronzovanie stroj, vysekávačka, hot-razenie stroj, silkscreen stroj, papier-rezací stroj, lepidlo a kompletný súbor tlač a zariadenia na spracovanie vašich služieb.


Balenie a doprava

Krok 1: každá časť do vrecka s bublinkami,
Krok 2: do vnútornej krabice, vnútorná pena na každej strane
Krok 3: niekoľko vnútorných boxov do škatule,jc@displaystandpop.com

Vyšetrovanie