Domov > Novinky > Obsah

Zásobník lepidlá

Jan 26, 2015

Názov: 1. stav uplatňovania lepidlo, 2. vyhliadky a perspektívy,

1; Lepidlo je veľmi široké spektrum aplikácií a jednoduchý nákup surovín pre výrobu zlúčenín;. Hotové podľa potreby rôzne chemické štruktúry a funkcie môže byť rozdelená do mnohých podobách.

Obalov, tlače lepidlo kabát komodít, ako to má nezastupiteľnú úlohu, balenie a tlač sa stala dôležitým faktorom konkurencieschopnosti tovarov, ľudí na vyššiu komoditných balenie viac Lei. Vyžadujú nízke náklady a trvanlivosť. Žiada aj krásny a veľkorysý schopná stimulovať a prilákať spotrebiteľov. vyžaduje aj silný funkcií zabraňujúcich vo falšovaní.

Lepidlo poskytuje tieto funkcie, a dal obal a tlač priemyselný rozvoj a rast poskytuje energiu na vytvorenie podmienok, môže byť povedal:... Nie je lepidlo vlasy a paralelných aplikácií, nemôžete vidieť jasné svetlá očarujúce animované moderné módne balenie komodít. Lepidlá hlavne na kartón spodnú Peru šev lepidlo kolo pri príprave úprimné, keď skladacie kartóny;... Objem zľava väzbou na krytí OS papier papier plechovky fľaše, nádrže. barel pohár vlajky tyč. a papier. papier a ohovárania vytiahnuť kompozitný papier a tenký film a kovový film. pružného plastu s názvom laminované, tesnenia a tak ďalej.