Domov > Novinky > Obsah

Dôležitosť veľtrhu papiera Zobraziť stojan

Mar 24, 2020

Dôležitosť veľtrhu papiera Zobraziť stojan


Stojan na papierový stojan sa nepoužíva iba v obchodoch, ale aj na displeji, ale poznáte jeho úlohu? Ak to neviete, pozrime sa na úlohu papierového stojanu na veľtrhu prostredníctvom piatich obrázkov.


1. Stánok


Všimli ste si niekedy, že váš stánok je neomylný a že jednoduché materiály sa pridávajú dokopy, stačí ho použiť ako stojan na vystavovanie predmetov? V skutočnosti to nemusí byť nekonvenčné. Potrebuje sa iba kombinovať s vašimi výrobkami. Je jedinečný, ale harmonický v celom usporiadaní. Pokiaľ ide o veľkú a dôležitú výstavu, stojan na papierové displeje je možné prispôsobiť aj celkovému štýlu usporiadania a forme produktu. Stojan je lepšie zvýrazniť vlastnosti, aby sa stánok stal mostom medzi vami a návštevníkmi než obrannou pevnosťou.

14

2. Diamantové rozloženie


Diamantové rozmiestnenia často priťahujú miestnych zákazníkov a sofistikovaný dizajn a agregované displeje umožnia takýmto zákazníkom ísť priamo do vášho stánku a požiadať o konzultáciu bez akýchkoľvek ďalších funkcií, ako je rušenie a prechádzanie diamantovým rozložením. Sexualita a vhodnosť, ak už máte jasnú orientáciu na zákazníka, môžete pridať prvky založené na rozložení diamantov a kvalita prilákaných zákazníkov je všeobecne vyššia.


3. Usporiadanie nákupného centra


Navrhnutie rozloženia podobného nákupnému stredisku vám môže pomôcť rozšíriť priestor vášho stánku, rovnako ako mať zrkadlo v miestnosti, zatiaľ čo nastavenie vonkajšieho priestorového zvuku slúži ako zhromaždenie a vyhýba sa prílišnému zhlukovaniu. Dajte hosťujúcim zákazníkom dobrú skúsenosť.


Nemal by sa prehliadať dizajn a položenie zeme. Prvou vecou, ​​ktorú by mali návštevníci vidieť, je stojan vašej výstavy na papieri. Keď však prejdú na konzultáciu v štádiu pokroku, musia skutočne prejsť vaším územím a nechať ich krok za krokom. Do kabíny môžete okrem podlahy, ktorú poskytuje miesto, pridať koberec alebo iné materiály, ktoré zodpovedajú vášmu celkovému štýlu dizajnu.

32

4. Osvetlenie


Svetelný efekt bude tiež zohrávať veľmi dobrú úlohu, ktorá ďalej posilní atmosféru stánku s výstavou v papierovej podobe a zároveň bude hrať úlohu pozvánky, takže môžeme tvrdo pracovať na koordinácii a zvýšení papierovej podoby výstavy. exhibícia. Trochu zdôrazňuje rám.


5. Skladovanie


Tiež je potrebné spravovať úložný priestor papierového výstavného stánku výstavy. Špinavé umiestnenie spôsobí, že ľudia budú chcieť utiecť, a tiež šíria informácie o neprofesionálnej a nevýznamnej spoločnosti, takže vypočítajte úložný priestor papierového výstavného stánku výstavy. Potom dopravte potrebné zásoby na miesto konania.