Domov > Novinky > Obsah

S & P 500 zárezy nové uzavretie vysoká

Jul 23, 2016

U.S. zásoby skončil vyšším piatok a S & P hit čerstvé rekordnú--svojou siedmou tento rok--denne po prestávke skončil Dow deväť-dňový víťaznú sériu.

Investorov naďalej analyzovať prichádzajúce štvrťročné výnosy správy a vydaním prvej post-"Brexit" hospodárske údaje vBritániia Európe.

Širšie Standard & Poor's 500 vyšplhal 0,4% na novú zatváranie high 2175.03, zatiaľ čo technológia zásob dominuje Nasdaq composite získal 0,5%.

Indexu Dow Jones industrial average, ktorý videl jeho najdlhší denný víťaznú sériu v viac ako troch rokoch odtrhol štvrtok, skončil 0,3%.

USA akciový trh už vzostupnú behu od počiatočnej Dvojdňová sell-off po 23 júna voliťBritániuopustiť eurozónu. Pred štvrtkové divergencia, Dow a S & P 500 boli biť záznamy po vytiahnutí ich predchádzajúceho vrcholy datuje do mája 2015.

Nárast vyšší preUSA zásoby bol poháňaný čiastočne slušný štart do sezóny druhý-štvrťroku zisk ako menej zlé, ako sa pôvodne bál s oneskorením. Okruhu do piatkovej relácie, 103 zásob v S & P 500, ktoré oznámili výsledky, 67% preliate výsledky nad dlhodobým priemerom 63%, podľa zárobku-tracker Thomson Reuters. Rastu výnosov pre S & P 500 spoločností celkovo sú vidieť zmluvnej 3,3% za štvrťrok, Thomson Reuters hovorí.

Okrem stále čerstvé zárobky piatok z blue-chip mená ako General Electric(GE) a Honeywell (HON) --oboch spoločností trumfl zárobok-per-share predpovede), Wall Street je tiež trávenie čerstvé výrobné údaje z Európy a Británie, prvé takéto údaje od tak-zvané "Brexit" hlasovanie minulý mesiac.

GE akciami klesol o 2% a Honeywell, ktoré znížili svoje 2016 príjmy usmernenia, bola 2,4%.

Podľa očakávania, počiatočné post-"Brexit" dáta zU.K. bola slabá. V skutočnosti, tak-zvané "flash" dátami PMI vo veľkejBritánii odmietol plošne, s väčší-ako-očakávané oslabe-videný výroby, služieb a celkovo kompozitný index.

Peter Rosenstreich, vedúci trhovej stratégie v Swissquote banke, nazval ho "ponurej post-"Brexit"PMI čítanie" USA Today povedal prostredníctvom e-mailu, že slabé údaje označené "z najostrejšie kvapky v U.K. PMI histórie."

Barclays nazýva slabé dáta PMI vo veľkejBritánii ako "konzistentné s hroziacej recesie" tam.

Na svetlé strane manufacturing PMI údajov v eurozóne prišiel lepšie ako sa očakávalo, s širokú eurozóny poleva očakávania, rovnako akoNemeckoaFrancúzsko.

Zásoby v Londýne sa zvýšili, ale ako FTSE 100 bol až 0,5% uprostred čerstvé dúfa, že udrel do britskej ekonomiky bude dávať Bank of England ešte viac munície poskytnúť viac stimulov na trhy a ekonomika na svojom nasledujúcom zasadnutí politiky.

Zásoby v Európe boli obchodné prakticky nezmenené, len s široký index Stoxx Europe 600 off menej ako 0,1%. Akcie klesli v 1,1% vJaponskua 0,2% v Hong Kongucez noc.