Domov > Novinky > Obsah

Miesto na stojan v nákupnom stredisku

Jan 08, 2020

Miesto na stojan v nákupnom stredisku


Stojan na papierový displej je ľahký a šetrný k životnému prostrediu. Na povrch si môžete objednať rôzne propagačné reklamy. Jazyky a vzory môžu byť tiež v mnohých rôznych tvaroch, ale nevýhodou je, že nie sú trvanlivé. Osobne mám pocit, že obchodné centrá majú 40% železných políc, 10% drevených políc a 50% papierových políc. Toto je rozumná klasifikácia z hľadiska ekonomiky a krásy. Zamerajme sa na displej a vlastnosti stojanov na papier.


Najskôr vám ukážeme niekoľko stojanov na papier v rozložení a aplikácii obchodu.

IMAGE-1802-L


Stojany na papier sa zvyčajne používajú na umiestnenie obalov. Nie je ľahké umiestniť zeleninu a mäso. Ako si vybrať stojany na papier? Po prvé, výška prispôsobenia stojanov na papierové stojany závisí od oblasti. V Číne by výška priemerných čínskych výšok nemala byť vyššia ako 1,75 m, čo je príliš vysoké na to, aby si kupujúci mohli tovar vyzdvihnúť a umiestniť. V nákupných strediskách je možné stojany na vystavenie tovaru umiestniť vedľa seba na vystavenie tovaru, malé predmety sa môžu umiestniť vedľa regálov a môžu sa umiestniť do stredu supermarketu, aby sa vystavili police na vystavenie tovaru. Pri rôznych pozíciách stojanov na vystavenie papiera bude mať tiež tvar poličky na papier iný a vybitá polica na papier by mala byť na oboch stranách čistá a zreteľná. Stojany na papierové displeje v rohoch by mali byť krásne pripevnené k produktu a pre jednoduché umiestnenie by mali byť na jednej strane ploché. Vystavenie kartónových paliet umiestnené v strede supermarketu musí byť svojím vzhľadom originálne, schopné prilákať zákazníkov a musí byť racionálne navrhnuté tak, aby zákazníci mohli vidieť tovar bez ohľadu na smer, z ktorého prichádzajú.


Humanizovaný dizajn stojanov na papier môže vo všeobecnosti priniesť do nákupných centier vitalitu a zaslúži si byť prvou voľbou pre police.