Domov > Novinky > Obsah

Niektoré z Trend vývoja budúcich zmien vo výrobe viazaná Box

Jan 26, 2015

Obalov, ktoré sa bežne používajú niektoré high-end luxusné krabice z viazaná kniha, viazaná poľa, pretože nielen má ochrannú funkciu, ale tiež môže zohrávať úlohu ako reklamné médium propagácie, a s vývojom baliarenský priemysel, výroba priestorové políčko umelecké prvky sa neustále mení a na proces zmeny pre výrobu obalov, dnes sme pracovať spolu pochopiť niektoré z budúceho vývoja trendu variácie stereoskopické viazaná políčko výroby.

21. storočie je storočie ochrany životného prostredia, ľudí sa venuje výskumu nových obalových materiálov a šetrné k životnému prostrediu obalový dizajn metódy na zníženie environmentálnych problémov spôsobených tuhého odpadu. Inovácie v obalových materiálov ako: izolácie, šok, šok a rýchlo sa kaziace lisované rezky obalových materiálov; dizajn sa snaží minimalizovať neskoro vzdorujúcich materiálu použitého na obal, maximalizovať využitie nízka hmotnosť, malé rozmery, ľahko drvený alebo komprimované, ľahké oddelenie materiálov.

Personalizované obalový dizajn je rozsiahly a zapojiť väčší vplyv na dizajn metódy, obidva spojené s vplyvom na firemný image, samotný výrobok alebo sociálne účinky sú skvelé. Balenie a plnenie Charakteristika prírodné a živej humánnym, organické, modelovanie vývoja, vzhľadom na kvalitu obalov osobnosti a jedinečný štýl prilákať spotrebiteľov. Design obalov musí byť systematické myslenie, analýza skutočnej situácie z rôznych uhlov a pozícií nadviazať, pochopiť rôzne faktory, ktoré je potrebné zvážiť.