Domov > Novinky > Obsah

Niektoré bežné otázky týkajúce sa stojanov na kartónové displeje

Dec 24, 2019

Niektoré bežné otázky týkajúce sa stojanov na kartónové displeje


Otázka č. 1: Môže kartónová obrazovka stáť váhu s vlnitou lepenkou?

Odpoveď: Ľudia zvyčajne používajú kartón v každodennom živote, najbežnejšie sú písací papier. Dáva vám veľmi mäkký pocit. Tomu rozumejú iba tí, ktorí sa zaoberajú touto oblasťou alebo ktorí majú hlboké pochopenie tohto aspektu. Existuje mnoho druhov vlnitých dosiek používaných v rôznych častiach života. Najdôležitejšou vecou je balenie škatúľ a kartónová vystavovacia polica je vlnitá lepenka s vysokou pevnosťou. Zároveň môže dosiahnuť vyššiu hmotnosť zmenou štruktúry zobrazovacej police a môže byť vyvážená pomocou žehličky na drevo.


Q2: Aké materiály sa používajú na výrobu vlnitých zobrazovacích políc?

A: Najčastejšie sa používa vlnitá lepenka, klasifikácia vlnitej lepenky podľa typu vlnitej lepenky: A, C, B, E a ich kombinácie, ako napríklad: AB flauta, BC flauta, BBC flauta a tak ďalej. Klasifikácia podľa počtu vrstiev lepenky: dve vrstvy lepenky, tri vrstvy lepenky, štyri vrstvy lepenky, päť vrstiev lepenky, sedem vrstiev lepenky atď .; podľa vlnitého typu: U, V, UV tvar; teraz je na trhu všeobecná UV; vlnitá lepenka môže byť recyklovaná, ekologickými výrobkami. V snahe uspokojiť diverzifikáciu políc na vystavovanie papiera je u zákazníkov obľúbenejšia a často sa používa s inými materiálmi, aby police na kartónové displeje mohli niesť viac nových modelov. to


Q3: Dokážete vyrobiť kartónovú zobrazovaciu poličku ako obrázky na internete?

Odpoveď: v odvetví papierových regálov zatiaľ netvoril priemyselný štandard, mnoho podnikov vyrába na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Keď zákazníci zmenia dodávateľa, na mnohých výrobných závodoch sa zobrazí obrázok produktu. Je ťažké určiť, či sa štýl vyrába a kvalita produktu je rozdelená. Fotografie na internete teda nepredstavujú výrobcu. Vyrábajte tento štýl papierových políc.

0792

Otázka č. 4: Návrh som videl na internete veľmi dobre, môžete si ho kúpiť pre mňa?

Odpoveď: obrázky zobrazené na internete: niektoré vykresľujú efekty; niektoré sú vyrábané v továrni. Na obrázku sú súvisiace informácie o prepojení a efektový obrázok sa líši od skutočného stojana na kartónové displeje. To, čo chcete kúpiť, je skutočná kartónová zobrazovacia polica, potom má továreň papierovú zobrazovaciu poličku po jej vyrobení. Vo všeobecnosti nie je dovolené odosielať, prevádzať ani predávať firmu. Kartónové zobrazovacie zariadenie nie je vhodné na použitie zobrazovacích políc na výrobu. Môže sa použiť iba jeden prípad, tj žiadny nezávislý dizajn a oprávnenie na použitie inými.


Otázka č. 5: Môže byť polica na kartónové displeje tlačená pomocou nášho zariadenia LOGO?

Odpoveď: Poličky na kartónové displeje sa tlačia na povrch vlnitých výrobkov, ktoré sa dajú krásne tlačiť, takže je možné ich pridať do ľubovoľného vzoru.


Otázka č. 6: Môžete to navrhnúť podľa mojej žiadosti?

Odpoveď: V súčasnosti je priemysel kartónových regálov prispôsobený požiadavkám obchodníkov. Je ľahké papier navlhčiť a nie robiť zásoby.


Q7: Potrebujete poplatok za vzorku?

Odpoveď: Všeobecná situácia vo vzorke je potreba účtovať primerane, za predpokladu dobrej viery v spoluprácu s kartónovou priehradkou bez akýchkoľvek nákladov, iba vo vzorke nejakého vkladu, potom sa odpočíta od hromadnej objednávky. ,


Otázka 8: Môžete ich odoslať a zostaviť po pripravení vzorky?

Odpoveď: Pretože vzorka sa predtým nepoužila, nevyhnutne nebude zostavená. Výrobca poskytne príslušné pokyny na montáž. Samozrejme, keď ho odošlete a zostavíte pre pohodlie, môžete problém vyriešiť na mieste, keď narazíte na problémy.