Domov > Novinky > Obsah

SAN DIEGO

Jul 11, 2016

1. Alex Bregman, Houston Astros

Astros infield vyhliadky vyzeral ako full-fúkané zvonenie v hre Futures, drvivý lopty pre trojlôžkové, dvojlôžkové a jednolôžkové, respektíve v jeho prvých troch at-bats. (On bouchnutý v štvrtej, chýba šancu stať sa pravdepodobne prvý hráč niekedy hit pre cyklus Futures hra.)

Hoci primárne shortstop v kariére minor league, Bregman zacali tretej základne – pozícia, ktorá pravdepodobne predstavuje jeho najlepšiu trasu do päťky, pretože Astros Carlos Correa v krátkych. Urobil pár pekné hrá tam taky, najprv začína úhľadný 5-4-3 dvojitú hru a neskôr demonštrovať dobrý výber a rýchle uvoľnenie pri nabíjaní pomalé chopper. On urobil fumble zlomené bat valčekom po presťahovaní do shortstop neskôr v hre, ale hej, Carlos Correa hrá krátky.

Tiež stojí za zmienku: Bregman má 1.019 OPS tejto sezóne celej triedy AA a AAA hrať. Vyzerá pripravený.

2. Chih-Wei Hu, Tampa Bay Rays

Hu vyžaduje len osem ihrísk sa dostať cez dokonalé piaty. On udrel sa Ryona Healy a Dom Smith – pár chlapov tu pre ich biť — a vyvolala hojdačky skutočne mizerná hľadá v tomto procese.

Vedeli ste, že Hu priezvisko je foneticky zhodné s bežne používaný anglický zámeno, ktoré tak sa stane byť spájaný s populárne Abbott a Costello skica o baseballe? No, to je.

Kartón papier displeje