Domov > Novinky > Obsah

Farmaceutické baliarenský priemysel udržať rýchle tempo rozvoja v danom období

Jan 26, 2015

Drogy ako špeciálny produkt, krajina má prísne požiadavky na jeho obale a dokonca aj špeciálne drog obalových materiálov majú špecifické požiadavky. Zasvätených uviedol, že zdravie je večný ľudských potrieb, tak, že farmaceutický priemysel môže považovať za večné svitania priemyslu. Najmä v najbližších piatich až desiatich rokov svetovým farmaceutickým priemyslom bude udržiavať rýchleho rozvoja, farmaceutické obaly budú tiež uvádzacej v období rýchleho rozvoja.

Nižšie sú uvedené niektoré farmaceutické obaly priemysel špecifické analýzy.

V posledných rokoch Číny farmaceutických baliarenský priemysel udržiava ročný nárast o viac ako 10% HDP predstavovali viac ako 10% hrubej produkcie baliarenský priemysel, farmaceutický priemysel je vyšší ako podiel hodnoty celkovej priemyselnej produkcie krajiny. Avšak celková sila Číny drog baliarenský priemysel je stále slabý, väčšinou malé, nízke riadiacej úrovni, low-end produktov nadbytočné výstavby vážny nedostatok nový vývoj produktu a uplatňovania nových technológií, noriem kvality a systému konštrukcie je ešte nie je dokonalá.

Údaje ukazujú, že národného štatistického úradu farmaceutický priemysel farmaceutického výrobku tržieb 2001 1,924.39 miliardy juanov v roku 2012 17,337.67 Yuan, priemerná ročná miera rastu kŕmnych 22.12%. Reagovať rýchlo rastúceho dopytu na trhu, farmaceutické spoločnosti určite zvýši farmaceutických obalových materiálov, sprievodné obstarávania vstupov, s cieľom rozšíriť rozsah výroby a zvýšenie kvality produktov.

Stručne povedané, farmaceutických spoločností poskytovať vysokú kvalitu, dobrú kompatibilitu s drog drogovej obalov, farmaceutické baliarenský priemysel na udržanie rýchleho rastu v danom období.