Domov > Novinky > Obsah

Papierový displej ako kozmetický prípravok má výhody

Jan 16, 2020

Rýchly a pohodlný: keď je na termináli potrebné zobraziť kozmetiku, pri výbere podobného zobrazovacieho zariadenia má stojan na papierový papier najmenší objem, najľahší rozmer a je možné ho rozobrať a zložiť. Do tej istej škatule je možné zabaliť kompletnú súpravu stojanov na papier, aby sa zaistilo pohodlie pri inštalácii v obchode. Pokiaľ ide o nákladnú dopravu, má bezkonkurenčnú výhodu. Používa papierové škatule na zabalenie stojanov na papier do štandardných štvorcových skriniek, ktoré môžu maximalizovať využitie priestoru bez toho, aby spôsobovali plytvanie priestorom, šetria náklady na logistiku a znižujú vzájomný vplyv kozmetických výrobkov v dôsledku nezrovnalostí. Poškodenie na zabezpečenie celistvosti a estetiky každého výrobku, nehovoriac o jeho skladovaní, by malo byť umiestnené a ľahko premiestniteľné.

展架款式

Osobnosť je flexibilná: Keďže trend kozmetiky sa zrýchľuje, aktualizujú sa aj nástroje na ich plnenie. Potom sa flexibilita a jedinečné vlastnosti stojana na papier dajú prispôsobiť produktu, s rôznym flexibilným vkladaním a dômyselným prispôsobením. So súhlasom technológie môžete tiež rozvíjať hádanky a vytvárať nové štýly kozmetiky.

展架款式1

Ochrana zelene a životného prostredia: Poličky na vystavenie papiera sú v súlade s požiadavkami medzinárodných organizácií na ochranu životného prostredia. Sú to ekologické výrobky. Vyradené stojany na papierové displeje sa dajú opätovne použiť recykláciou buničiny. Koncept prirodzeného a harmonického spolunažívania, takže použitie papierových policových regálov pre kozmetiku zodpovedá potrebám rozvoja doby.


Reklama: stojany na papierové displeje majú reklamnú hodnotu. Ak je marketing jazykovým umením! Potom pomocou médií na šírenie informácií je vizuálne umenie! Médiá, ktoré môžu najpriamejšie sprostredkovať vizuálne informácie zákazníkom, sú stojan na zobrazovanie reklamných nástrojov a papiera POP. Na povrchu stojanu na papier môžete vystaviť kópie a reklamné slová, ktoré zodpovedajú osobnosti kozmetiky. Potlač na stojane na papierový výzor vyzerá skvele, zvýrazňuje kúzlo kozmetiky a slúži na pritiahnutie pozornosti, čo je výhodou reklamy POP. Propagácia stojanu na papierový displej môže v termináli vytvoriť značku kozmetickej spoločnosti, vylepšiť imidž spoločnosti a dosiahnuť vysoký predaj.


Vysoká kvalita a nízka cena: V porovnaní s podobnými kovovými, drevenými a plexisklami je hodnota stojanov na papier rovnaká alebo lepšia a dá sa použiť organicky s inými materiálmi, ale cena je oveľa nižšia ako u podobných materiálov. ,