Domov > Novinky > Obsah

Nová šanca kartónové displej priemyslu

Jun 01, 2016

Veda a technológie rozvíja rýchlo, závažné hospodárskej súťaže na všetky odvetvia, preto propagácie reklamy bude viac a viac populárne. Tradičný spôsob propagácie reklamy na živé alebo otázkou slávnej hviezdy plniť pre nich je však príliš drahé dovoliť pre väčšinu obchodníkov.


Kartónové displej je teraz nahrádza tradičné a digitálne metódy vonkajší a vnútorný displej. Toto je ekologicky prijateľná alternatíva k digitálne znamenia dosiek a možno ľahko prispôsobiť akejkoľvek skvelého vzor vytlačené na to. Kartón displeja majú rôzne druhy vzor takéto lepenkové podlahové displej, kartónové palety displej, kartónové kontajnery na drobný tovar, kartón totem displej, počítadlo displeja, kartón vozík boxy, rovnako ako obalový papier a tašky. Zákazníci si môžu vybrať vhodný model pre svoje výrobky, ktorý je ľahké spravovať a veľkým prínosom.


Naše Shenzhen Jiechuang zobrazenie produktu Co., Ltd sa špecializujú v navrhovaní a výrobe kartónové obrazovky rovnako ako papierové obaly boxy a tašky pre viac ako 10 rokov, máme profesionálnych dizajnérov, ktorí vám pomôžu dizajn.


Vitajte na kontaktujte nás pre ďalšie informácie. Sa snažíme poskytnúť vám vysoko qulaity výrobky za konkurencieschopnú cenu.