Domov > Novinky > Obsah

Nechajte kartónový displej svojmu hovorcovi

Dec 06, 2018


Nechajte kartónový displej vášho hovorcu nie je len nápad. V skutočnosti vám vylepšený kartónový displej skutočne pomôže ušetriť náklady a váš čas z propagácie predaja a dosiahnuť skvelý výkon predaja.Air nákladný list kartónovej zásielky


Toto je skutočný prípad jedného z našich zákazníkov z Belgicka, ktorí si zakúpili CDU kartónový čítač s digitálnym displejom od nás, aby zobrazil nový produkt, čarovnú peňaženku.

Môj zákazník uviedol na trh magickú peňaženku a musí spotrebiteľovi ukázať, akú magickú je peňaženka. Medzitým musí tiež naučiť spotrebiteľov, ako používať peňaženky.


V tomto prípade musí s každým spotrebiteľom opakovane vysvetľovať. Táto práca je veľmi dôležitá, ale nudná. Kto to urobí? Keď sa mu problém vyskytne, vyskytne sa mu, že mu môže pomôcť robiť prácu. Prišiel ku mne.

V skutočnosti je to naozaj múdre nápad. Urobili sme počítadlo displeja, ktoré je k dispozícii na uloženie digitálnej obrazovky. Môj zákazník umiestni na obrazovku obrázky / videá a potom spotrebiteľovi zobrazí peňaženku.

Takže displej nie je len schránkou na uloženie peňaženky, ale aj hovorca, ktorý prezentuje peňaženku. Aký veľký predajný asistent!

QQ图片20181206165942

Letecký nákladný list kartónovej zásielky


QQ图片20181205103044

Kartónový displej s digitálnym displejom LCD v belgickej predajni

Kontaktujte ma, ak niečo splní vašu požiadavku

Kathy Ni

E-mail: sales01@displaystandpop.com

Tel / WhatsApp: +86 17301935393Rôzny kartónový displej s digitálnou obrazovkou pre vaše možnosti


cardboard countertop display with LCD screen 4376422 Summer-Slippers-Cardboard-Display-Wth-LCD-Screen-on-Topheader waterfall cardboard display with LCD screen

K