Domov > Novinky > Obsah

Kinder Chocolate Display Stand

Mar 18, 2020

Kinder Chocolate Display Stand


Popredná svetová značka čokolády Kinder Chocolate a herná spoločnosť Encapa nedávno navrhli pre tento produkt stojan na papier plný zábavy pre deti a postavili stojan na papier. Pomenovaný „Crazy Happy Island“.


Dizajnová myšlienka „Crazy Happy Island“ je odvodená z prototypu úlohy v online hrách Encapa. Je určený na zdôraznenie sveta inovácií a umožňuje deťom objavovať svet v tejto hre.


Po prvé, „Crazy Happy Island“ je hlavne svieža a pôvabná. Modrá je oceán, zelená je tráva a hnedá je krajina. Po druhé, návrhár do hry pridá veľa charakterových prvkov a navrhne tvar tela. Farebné farby a bohatá grafika zvýrazňujú slovo „radosť“.


Konečne, vzhľadom na živú a aktívnu osobnosť dieťaťa, navrhol dizajnér rám displeja do štvorrozmerného režimu. Týmto spôsobom môžu deti vidieť zábavnejšie vajcia z akejkoľvek polohy, keď kráčajú podľa vôle. Okrem toho je stojan displeja vybavený nepravidelným trojrozmerným prvkom hernej postavy, vďaka ktorému je stojan displeja živší. Stručne povedané, celý stojan displeja vyzerá ako veľká hračka „Crazy Happy Island“, ktorá má nielen tvar mysle, ale aj jednoznačnosť pri posudzovaní bezpečnostných problémov. Papierové police sú ľahké a trojrozmerný trojrozmerný displej je stabilný. Aj keď je zasiahnutá kolíziou, nie je ľahké ju vysypať, takže sa môžete vyhnúť získaniu detí.


Verím, že tento stojan s nepravidelným tvarom v kombinácii s farebnou grafikou určite zaistí, aby Kinderove nepredvídateľné vajcia vynikli v maloobchode.