Domov > Novinky > Obsah

Medzinárodné papier dokončí predaj svojho podnikania ázijské obaly z vlnitej lepenky

Jul 04, 2016

MEMPHIS, Tennessee, štvrtok 30 júna 2016/PRNewswire /--Medzinárodná papier (NYSE: IP) dnes oznámila, že má dve predtým zverejnené transakcia dokončená – predaj jeho vlnitej balenie podnikania v Číne a juhovýchodnej Ázie Xiamen most Hexing akciové investičné partnerstvo podniku; a nadobudnutie Holmen papierne Madrid v Španielsku. Spoločnosť plánuje previesť novinového papiera stroj na výrobu recyklovaných obalových lepenkách počas druhej polovice roku 2017.

O medzinárodnej papiera

Medzinárodné papier (NYSE: IP) je globálnym lídrom v obaly a papier s výrobné operácie v Severnej Amerike , Európy, Latinskej Ameriky, Ruska , Ázie a severnej Afriky. Svoje podniky zahŕňajú priemyselných a spotrebiteľských balení spolu s nenatierané papiere a vlákniny. So sídlom v Memphis, Tennessee, Spoločnosť zamestnáva približne 55.000 ľudí a je strategicky umiestnený vo viac ako 24 krajinách slúži zákazníkom po celom svete. International papier čistého predaja 2015 boli 22 miliárd dolárov. Ďalšie informácie o medzinárodnej papiera, jeho produkty a správcovstvo úsilie, navštívte internationalpaper.com.

Určité vyhlásenia uvedené v tejto Tlačová správa môže považovať výhľadových vyhláseniach. Tieto výroky odrážajú aktuálne názory riadenia spoločnosti a sú predmetom riziká a nejasnosti, ktoré by mohli spôsobiť skutočné výsledky líšiť od tých, ktoré výslovne uvedené alebo predpokladané v tieto výkazy. Faktory, ktoré by mohli spôsobiť skutočné výsledky sa líšia zahŕňajú ale nie sú obmedzené na (i) priemysel podmienok; (ii) globálnych hospodárskych podmienok a politických zmien; a (iii) iné faktory, ktoré možno nájsť v spoločnosti tlačové správy a Securities and Exchange Commission podania. Spoločnosť nemá žiadnu povinnosť verejne aktualizovať akékoľvek vpred-výhľadové vyhlásenia, či už v dôsledku nových informácií, budúcich udalostí alebo inak.