Domov > Novinky > Obsah

Ako bojovníci prezidenta Rick šrámy ovplyvnili NBA All-Star hra, pohnite

Jul 23, 2016

V sále hotela Wynn hotel and casino v Las Vegas pred dvoma týždňami, NBA komisár Adam Silver, tím majiteľov a vedúcich pracovníkov high-ranking ligy zúčastnil stretnutia správnej rady diskutovať o otázkach ligy.

Hlasovalo o zmenách Hack-A-reinaana sa predstavil nový menšinových vlastníkov a išiel cez všedné ale potrebné témy. Ligové úradníci riešiť aj kontroverzné anti-LGBT práva v Severnej Karolíne, že ohrozené 2017 NBA All-Star Game , Charlotte.

Bolestný adresa, Golden State Warriors prezident a prevádzkový riaditeľ Rick šrámy, 63, ktorý je otvorene homosexuálne, vysvetlil jeho zmysluplné a celoživotné príslušnosť s NBA a povedal liga majitelia necítil pohodlne navštevujú All-Star Game v Charlotte, ak zákon zostal ako je.

Jeho posolstvo rezonoval s takmer 70 ľudí v sále, a to je príbeh ako šrámy ovplyvnili, ale nemal diktovať NBA rozhodnutie presunúť hru do iného štátu.

Traja ľudia, ktorí boli v miestnosti dalUSAdnes športové rovnaké účty šrámy úprimné a improvizované adresa a poskytuje ďalšie podrobnosti o schôdzi. Požiadali anonymity, pretože im bolo udelené povolenie verejne hovoriť o tom, čo bolo povedané v miestnosti.

Rick Buchanan, liga generálny právny zástupca, zahájila diskusiu s jednoduché aktualizácie na Charlotte, vrátane údajov o konverzáciách ligové úradníci mali s Severná Karolína guvernér Pat McCrory, Charlotte city úradníkmi a predstaviteľmi miestnych podnikateľov. Silver povedal majitelia by sa hlasovanie o pohybujúce sa zveri, ale to bolo dôležité počuť názory ľudí v miestnosti.

Po aktualizácii Porubskej, niektorí majitelia zopakoval v lige základných hodnôt rozmanitosti a začlenenie a zároveň uznáva práva Severná Karolína je citlivou záležitosťou. Žiadny vlastník prehovoril a proti presunu.

Striebro, majitelia a vedenie ligy tiež pozrel na problém z obchodného hľadiska. Bol to dobrý nápad držať ligy midseason slávnostná Prezentácia udalosti v meste, kde o víkendu by byť zatienená protesty a mediálne pokrytie House Bill 2, ktorá nemá dovoliť ochrán v LGBT komunity?

Charlotte Hornets majiteľ Michael Jordan a Hornets prezidenta a COO Fred Whitfield tiež hovoril. Uviedli, že bolo ťažké časy a rozvrat klímy v Charlotte, a problém nebol ísť preč dohľadnej dobe.