Domov > Novinky > Obsah

Ako používať dobrú papierovú paletu v supermarkete

Jan 03, 2020

Ale ako dať dobrý obchod, môže stimulovať túžbu kúpiť papierové police, sú nasledujúce tri body najdôležitejšie.


1. Podobné produkty sú umiestnené úhľadne

Podľa zásady klasifikácie komodít systematicky usporiadajte komodity do stojanu na papier, aby sa predišlo javu rozptýlenej distribúcie alebo opakovania v rôznych kategóriách. Aby sa spotrebiteľom nedala chaotická vizuálna skúsenosť alebo iný zmätok.

IMAGE-10420-L

2. Rozdielne vrstvy na polici na papier

Najprirodzenejší pozorovací uhol je lícnou stranou nahor, preto by ste si mali zvoliť vhodnú výšku displeja papiera podľa úrovne, kategórie, priority umiestnenia rôznych tovarov. Päť vrstiev displeja papiera je horná časť prvých troch ľahko si všimol spotrebiteľské nakupovanie a spodné dva sa v podstate ignorujú, lang hui odporúča, aby hlavné produkty alebo sa podieľali na propagácii tovaru umiestneného v prvej vrstve.


3. Komoditné umiestnenie je v súlade s pravidlom „malé na vrchole a veľké na spodku, svetlo na vrchu a ťažké na spodku“.

Pri umiestňovaní tovaru na stojan na zobrazovanie alebo na hlavu stohu papiera by sa malo, aby sa papierová polica udržiavala stabilná, bezpečná, malo znížiť celkové ťažisko: metódou je položiť ľahký, malý tovar nad, položiť ťažký, veľký tovar pod poličku na papier, tak tiež relatívne sa prispôsobujú vizuálnemu zvyku ľudí.

IMAGE-1007-L