Domov > Novinky > Obsah

Ako udržiavať stojan na zobrazovanie papiera? Vlhkosť je kľúčová

Mar 03, 2020

1, Polica na vystavenie papiera je vyrobená z papiera, takže je kľúčom k udržaniu vlhkosti, keď sa polica na vystavenie papiera zmäkne, je to najsmrteľnejšie zranenie. Pretože tento papier ukazuje poličku, ktorú si môžete dať, keď sa nemôže oprieť o čerstvé oblasti, tiež nemôže v blízkosti miesta, ktoré má na mieste klimatizáciu. Stojan na prezentáciu papiera je ovplyvnený vlhkosťou, mali by ste ho okamžite utrieť handričkou, aby nedošlo k presakovaniu do papiera.


2. V procese používania nepreťažujte stojan na zobrazovanie papiera. Rám displeja na papier má svoje maximálne zaťaženie, jeho konštrukcia bola odsúdená na zánik, takže pri použití procesu nevynútite zaťaženie, aby ste zabránili deformácii, prasknutiu a iným situácií.


3. Počas používania políc na vystavenie papiera je prísne zakázané umiestňovať super široký tovar, ktorý do istej miery poškodí poličky na vystavenie papiera. Veľkosť výrobkov bola stanovená v čase návrhu.


4, police na papier v obchode boli umiestnené na tovar, nemalo by sa pohybovať, aby sa pohyboval, ako napríklad potreba pohybovať tovarom, aby sa dala dole alebo pod úroveň vecí, a potom priemyselný plochý pohyb. Zaobchádzajte opatrne aby sa zabránilo kolízii.


5. Pravidelne čistite iba vzhľad regálov čistého a čistého papiera, aby prilákali viac spotrebiteľov.

展架款式