Domov > Novinky > Obsah

Ako si vybrať správny stojan na reklamný papier?

Dec 26, 2019

Existuje veľa typov stojanov na papierové displeje. Pri prispôsobovaní stojanov na papierové displeje pre výrobky by spoločnosti mali brať do úvahy vlastnosti rôznych typov reklamných papierových políc. Výrobcovia tlačiarenských stojanov na papierové displeje zdieľajú nižšie uvedené funkcie reklamných stojanov na papierové displeje. Vás naučí zvoliť správny reklamný stojan na reklamné papiere.

1. Prvý typ: stojan na stojany na stojan na papier

Veľkosť tohto typu stojana na papier je zvyčajne rovnaká ako výška dospelého (1,7 metra). Papierové stojany sa používajú na zobrazovanie propagácie tovaru. Ak je výška príliš vysoká alebo príliš nízka, bude to mať priamy vplyv na úlohu stimulácie očí spotrebiteľov. Niektoré sú špeciálne, napríklad skupina spotrebiteľov sú deti, takže výška by sa mala rovnať výške detských očí.

2. Druhý typ: háčik na stojan na zobrazovanie papiera

Výber stojana na háčikový papierový stojan robí produkt stojatým a vyzerá viac trojrozmerne, takže zákazníci môžu na prvý pohľad pochopiť informácie o produkte na stojane na papier z viacerých hľadísk. Pri výbere háčika by ste mali zvoliť vhodný háčik podľa celkovej hmotnosti háčika produktu. Háčik je možné rozdeliť na plastové a kovové. Ak je produkt veľmi ľahký, môžete si vybrať plast. Plastový háčik má slabosť. Slabým koncom produkt ťažko nesie, ale cena je nízka. Existuje veľa druhov kovových háčikových pätiek. Nie všetky kovové háčiky sú vhodné na použitie v stojanoch na papierové displeje. Háky s háčikmi sú vhodné iba vtedy, keď je oblasť papiera vystavená veľkej silovej oblasti. Malý tip zlomí papier a ovplyvní vzhľad.

3. Tretí typ: zobrazovací panel pultu

Niektoré menšie výrobky sa dajú prehliadnuť. Spravidla sa pre takúto obrazovku používa tabuľa na zobrazovanie stolového papiera a priestor, ktorý stola zaberá, je viditeľnejší.

4. Štvrtý typ: zobrazenie vlasovej hlavy papiera

Produktový displej tvorený nezávislým vystavením tovaru v supermarkete je niekedy jediným výrobkom značky alebo niekedy kombináciou viacerých značiek. Existuje veľa druhov stohovacích hláv. Podľa charakteristík produktu a skutočných potrieb je možné navrhnúť rôzne tvary stohovacích hláv, ako napríklad stohovacie hlavy knedlových stohov v tvare dračích lodí, stohovacie hlavy s valcovými cola a zaujímavé stohovacie hlavy s chemickými látkami na vysokej a nízkej úrovni. Aby sa zvýšila expresia produktu, tvar stohovacej hlavy sa vyberie podľa tvaru produktu. Napríklad tvar stohovacej hlavy Coca-Cola je valcový. Účelom je maximalizovať valcovitý tvar Coca-Coly, priťahovať pozornosť a zvyšovať spokojnosť zákazníkov. Dojmy z Coca-Cola v obchodaku, čím sa zvyšuje predaj. Hlavy stohov papiera sú všeobecne veľké a štvorce tvoria veľkú časť.

5. Piaty typ: stojan na obrazový papier

Používanie papierových vývesných štítov uľahčuje sprostredkovanie informácií, rozprávanie ľudí o tom, čo je tento produkt, aké funkcie má, od ktorej spoločnosti pochádza a tak ďalej. Vzhľad je nový a elegantný, ľahko sa inštaluje a ľahko sa prenáša. Môže byť umiestnený pred výkladom obchodného produktu alebo pri dverách. Je to obľúbený nástroj na zobrazovanie produktov v rôznych priemyselných odvetviach, ako sú potraviny, odevy, prístroje, kozmetika atď.

obraz Kontaktuj nás /   Y naša spokojnosť je hodnotou našej existencie

Shenzhen JC POP Display Co, Ltd

Kontakt: Wendy (Priamo kliknite na môj e-mail, môžete mi napísať)

Skype: display818

E-mail: pop@displaystandpop.com

Telefón a Whatsapp: +86 17302647686