Domov > Novinky > Obsah

Koľko metód na korektúru tlače farebných škatúľ?

Jan 03, 2020

V súčasnosti sa kontrolná technológia v odvetví farebných škatúľ neustále zdokonaľuje, konkurencia v odvetví farebných škatúľ a v polygrafickom priemysle sa zintenzívňuje, ziskové rozpätie podnikov sa stáva stále menej a viac a viac zákazníkov sa začína rýchlejšie nachádzať. a lacnejšie korektúrne riešenia. Už. Pre spoločnosti zaoberajúce sa farebnou tlačou to bude nová výzva: či už pokračovať v výrobe tradičného tvrdého nátlaku na lacných digitálnych zariadeniach alebo sa vydať na cestu mäkkých nátlačkov. Takže, aké sú metódy nátlačkov s farebnou potlačou v balení? Zamestnanci Shenzhen jc pop display factory uvádzajú:


Existujú dva hlavné typy kontroly farebnosti: tvrdá a mäkká. Všeobecne povedané, pretože náklady a požiadavky na kontrolu farebných škatúľ sú rôzne, požiadavky na tvrdú korekciu na tlačiarenskom zariadení sú nižšie ako mäkké korektúry. V súčasnosti, pretože tvrdé korektúry umožňujú zákazníkom sami seba vidieť, ako sa obrázky tlačia na papier, a náklady sú relatívne nízke, väčšina farebných škatúľ a tlač zákazníci používajú tvrdé korektúry.


1. Citlivá metóda kontroly materiálu. Táto metóda zahŕňa metódu vrstvenia farebných filmov, metódu vrstvenia farieb a metódu elektrostatického korekcie. Všeobecne je fotocitlivý materiál potiahnutý na substráte a potom je tesne priľnutý a exponovaný zodpovedajúcim separačným a separačným filmom, aby sa vytvoril monochromatický žltý, purpurový, azúrový a čierny film, ktoré sú naskladané tak, aby vytvorili farbu. V prípade obrázka je možné farebnú vrstvu každej monochromatickej fólie preniesť aj na korekčný substrát, čím sa vytvorí farebná korekcia.


2. Metóda korekcie pomocou počítača, táto metóda má mäkké a tvrdé korektúry. Soft proofing používa počítačom podporovaný systém farebnej kontroly. Keď vidíte na obrazovke farebný obrázok, nemôžete získať dôkazy. Tvrdé korektúry používajú výstup údajov zo systému ukladania farebných strán na získanie dôkazov o tvrdom korekčnom systéme.


3. Mechanické korektúry sa nazývajú aj simulačné korekcie, čo je druh tvrdého korektúry. Všeobecne sa za rovnakých podmienok ako sú podmienky tlače, ako je papier, atrament, spôsob tlače atď., Tlačová doska pripravená z pôvodnej dosky inštaluje na korekčné zariadenie na tlač, získanie dôkazov a potom korigovanie oproti originálu alebo výkresy usporiadania. , Kým nie sú farby, text, rozloženie a technické parametre správne nastavené a kým ich zákazník nepodpíše, môžete zaplatiť za tlač.


4. Elektronické korektúry, táto metóda korektúry je prispôsobená najmä rastúcemu farebnému systému vydávania stolových počítačov, pričom na získanie korektúr sa používajú atramentové tlačiarne alebo termálne sublimačné tlačiarne.


Ako sa konkurencia v odvetví farebných škatúľ a tlačiarenský priemysel neustále prehlbuje, ziskové marže podnikov sa stávajú čoraz menej a stále viac a viac zákazníkov začína hľadať rýchlejší a lacnejší dôkazový materiál. Pre spoločnosti zaoberajúce sa farebnou tlačou to bude nová výzva: či už pokračovať v výrobe tradičného tvrdého nátlaku na lacných digitálnych zariadeniach alebo sa vydať na cestu mäkkých nátlačkov.


201909021741394271609


obraz Kontaktuj nás /   Y naša spokojnosť je hodnotou našej existencie

Shenzhen JC POP Display Co, Ltd

Kontakt: Wendy (Priamo kliknite na môj e-mail, môžete mi napísať)

Skype: display818

E-mail: pop@displaystandpop.com

Telefón a Whatsapp: +86 17302647686