Domov > Novinky > Obsah

Fínsky papier obrie vypnúť balenie mlyn v Indii

Jul 04, 2016

HELSINKI, 22. jún (Xinhua)--Fínsky papier gigant Stora Enso v pondelok oznámila svoj plán na natrvalo zrušiť jeho balenie mlyn v Chennai, India.

Chennai mlyn bol získaný Stora Enso v roku 2011. Vyrába spotrebiteľské a prepravné obaly vyrobené z vlnitej lepenky, predovšetkým pre predaj na miestnom trhu.

Továreň, ktorá v súčasnosti zamestnáva 350 zamestnancov, povedal, poskytne odškodnenie a opätovné zamestnávanie podporu pre ľudí, ktorí stratia zamestnanie.

Spoločnosť uviedla, že uzatvorenie je kvôli neziskovosti a hlavný pokles dopytu lokálneho trhu.

Vývoj telekomunikačných technológií a popularita elektronickými prostriedkami, očakáva sa, že celosvetový dopyt po papierové výrobky ďalej klesať v najbližších rokoch.

UPM, fínsky lesnej odvetvovej skupiny, ukončené štyri pobočky vo Fínsku, Francúzsku a Veľkej Británii v novembri 2014 znížiť kapacita papiera v Európe.

Spoločnosť bola založená v roku 1998, Stora Enso má výrobné závody v takmer 20 krajinách na celom svete. Do konca roka 2014 mala asi 27 000 zamestnancov po celom svete.

Sme výroba a projektanta všetky druhy obalov. Špecializujeme sa na displeji kartón, skúpe do výrobkov na propagáciu a reklamu supermarketov.


Sme profesionálne výrobcu v kartónovej vitrína ako nižšie

1. kartón vitrína

2. Papierová podlahy displeje

3. vlnitá Peg háčik zobrazuje

4. OJ, Sidekicks displeje

5. paletové displeja

6. pult zobrazenie boxov

7. PDQ, POP stojace, Totem / Lama stojan,

8. maloobchodné obaly atď.