Domov > Novinky > Obsah

Spätnej väzby od zákazníkov pre JC POP displej

May 25, 2016

Akonáhle náš stánok lepenky pop displej bol kladený do predajne, kreslil pozornosť zákazníkov profil značky a nové produkty. To môže pomôcť propagáciu výrobkov. Podľa našich zákazníkov naše kartónové voľne stojace displej má nasledovné výhody:


1) prispôsobené design: profesionálni dizajnéri vám pomôže vytvoriť dizajnu podľa zákazníka myšlienky a ich špecifických výrobkov. OEM a ODM prijateľné je pružnejšie pre zákazníka.

(2) recyklovateľný materiál: vysokokvalitný materiál bol 100% recyklovateľné a životného prostredia, ktoré sa dajú použiť a neublíži prostredia.


3) ľahko zložiť a montujeme: Kartónová vitrína môže byť plochá balíček, ktorý vám ušetrí náklady na dopravu a balenie, a je to jednoduché odoslanie maloobchodníci.


4) továreň priamo dodávka: kratšie dodacie lehoty a bez strednej nákladov, môže zákazník dostal vysoko kvalitné výrobky s konkurencieschopnú cenu.


Naše vysoko kvalitné kartónové voľne stojace stojany a pop pultoch bude prínosom pre našich zákazníkov a byť viac populárny v kanadskej trhy.