Domov > Novinky > Obsah

Škatule z vlnitej lepenky stroj

Jul 09, 2016

Škatúľ z vlnitej lepenky sú zvyčajne vyrábané v veľké stroje, ktoré majú niekoľko častí, z ktorých každý vykonáva jeden alebo viac krokov pri hromadnej výrobe krabíc. Tieto oddiely často obsahujú sekciu barevníků, lepenie časť, skladacie časti, dodanie sekcia a stohovanie časť.

Operácii, vlnitej lepenky je privádzaný do písania rukou časť stroja škatule z vlnitej lepenky. Tu doska je rez, tlačené a skóroval na skladanie. V sekcii písania Rada cestuje do časti lepenie uplatnili korálku lepidla pozdĺž jedného okraja dosky. Rada potom cestuje do skladacie časti kde dlho rotujúce pásy sprostredkovať doske a spôsobiť vonkajšej hrany dosky Zahnutú vnútorne pozdĺž scorelines. Ako hrany Zložte, lepené hrana je zahnutá na okraji rozpadnúť sa tvoria tesnenie. Keď je lepené dosky, zložené a utesnené, potom prechádza do časti dodávky, čo uľahčuje prenos hotového škatule z vlnitej lepenky v sekcii skladacie do samostatnej stohovanie časti.

Častým problémom zaoberajú skladací proces je stať vychýlené vedúci a odtokovou hrany z vlnitej lepenky. Je preto predmetom tejto invenion poskytnúť vlnitej lepenky dopravný systém, ktorý bude produkovať správne zarovnaná škatule z vlnitej lepenky.

Ďalší problém s prítomné škatule z vlnitej lepenky strojov zahŕňa pásy používa na prepravu lepenkový materiál cez lepenie a skladacie časti stroja. Ako byť opotrebované pásy, začnú naťahovať a sklzu na valce a kladky jednotky. To platí najmä s nižšie hlavné hnacie remene. Je preto predmetom tohto vynálezu poskytovať vlnitej lepenky dopravný systém, ktorý obmedzí sklzu pásov o ich príslušných valce a kladky jednotky.

Keď škatule z vlnitej lepenky sa vynorí z časti skladanie, prechádza do časti dodávky. Dodanie sekcia pred umením strojov sa skladajú z dvojica obličky horných a dolných pásov, ktoré sa používajú si menšie krabice zarovnanie ako kríženec skladacie a kónické sekcie stroja sú neplatné.

Dôvodom pre neplatné medzi danými dvoma časťami je, že vstup do časti stohovanie obsahuje dve vertikálne špirála výstroj, čo kontaktujte najkrajnejších hotové škatule z vlnitej lepenky a postupne zdvihnite poľa hore a z cesty ďalšieho poľa vyjede skladacie časti. Ak špirála zariadenia je príliš blízko k skladacie časti dlhšie boxy stane ohnuté, pretože prednej hrany bloku dosiahne vrchol špirály, než odtokovou hranou je oslobodený od skladacie časti. V dôsledku toho obličky horných a dolných pásov sa používajú zvýšiť vzdialenosť medzi dvoma sekciami.

Horné obličky pásu strojové zariadenia pred umením je otočne namontovaný. Teda keď malé vlnitej lepenky boxy sú prevádzkované, Horné obličky pásu môžete umiestnené na vrchole nižšia obličky pás viesť menšie okná ako prechádzajú z skladacie časti do časti stohovanie. Keď väčšie boxy sú prevádzkované, Horné obličky pásu je sklopí nahor a von z spôsob, ako zabrániť ohýbanie väčšie krabice.

Obličkové pásy sú poháňané dlhé hriadele. Ako výsledok, keď staré alebo poškodené pás má byť nahradený, celý hriadeľ musí byť natiahnutý cez stroj nahradiť pás. To vedie k nákladným stratám v peniaze a prevádzkový čas kým opravy prebiehajú. Je preto predmetom tohto vynálezu poskytovať lepšie box dopravný systém, ktorý zmierňuje potrebu takýchto pásov obličky.

Nakoniec, keď sú prevádzkované veľmi široké okná, majú tendenciu sag pod svojou vlastnou váhou. To môže spôsobiť rušenie a uvo lepidlo tesnenie medzi dve zložené okraje poľa. Je preto predmetom tohto vynálezu poskytnúť box dopravný systém s podpora znamená zlepšené a zjednodušené box.

Ostatné objekty a výhody vynálezu prejavia ako vynálezu je popísané ďalej podrobne a s odkazom na sprievodné kresby.