Domov > Novinky > Obsah

Kartón recyklácie environmentálne myšlienkam

Jan 26, 2015

Práve teraz, nakupovanie stalo súčasťou života mnohých ľudí, takmer jeden online nakupovanie prinesie kartónu. Či už je to veľké kartónové škatule, kartón alebo malé, zostať doma naozaj nie je moc použiť, ale aj obsadiť domov miesto. Preto niektorí ľudia ju ako Odpadový papier predať, a niektoré len flirt.


Je to pochopil že Čína Pribeník objem až 10 miliárd ročne, a mnoho výslovného použitie lepenkové obaly, aj keď polovica boli opakovane, a druhá polovica je takmer ako šrot predať, alebo ako odpadky hádzať. Priemerná hmotnosť 0,1 kg / kartón, na výrobu 1 tony papiera vyžaduje 20 stromov vypočítať rok dodávky kartónov zaberie takmer 10 miliónov stromov. Viditeľné, zdroje odpadov problém spôsobený kuriér kartón stala výraznejšie, "Express kartón recyklácie" sa stalo nevyhnutným.


Myslím, že dodávateľ elektriny spustiť kampaň "krabičke od životného prostredia a recyklácie", ktorého cieľom je prebudiť ľudí venovať pozornosť ochrane lesov, ochrany životného prostredia a povzbudiť ľudí, aby prijala opatrenia pre všetky pripojiť sa k environmentálne aktivity, ktoré s cieľom zachrániť lepenky z silou, ale aj chrániť lesy , ochranu životného prostredia a vytvoriť kópiu vášho príspevku.