Domov > Novinky > Obsah

Kartónové displeje dizajnér a výrobca v Shenzhen Čína

Dec 17, 2015

Všeobecné informácie o všetky druhy kartónových displej stojí v Shenzhen Jiehcuang zobrazenie produktu co., Ltd.:

Počítadlo zobrazovacej jednotky (CDU)

Výkladné skrine sú vo všeobecnosti menšie než podlaha stojace jednotky drží menej produkty, ale sú strategicky umiestnené na maloobchodné bod nákup počítadlá upútať pozornosť spotrebiteľov, keď im platiť za ich tovar.

Poschodí výkladné skrine (FSDU´S)

Vlnitý kartón podlahy stojaci displej jednotky zákon ako dodatočné regály pre maloobchodné prostredie; môžu byť použité na jeden alebo viacero produktov rôznych veľkosti všetko pod jednou značkou.

Palety prepravcovi / paleta zobrazuje

Paletové zasielateľov alebo obchodné jednotky sú displeje na paletách na loď veľkých množstvách výrobkov naplnené výrobcom priamo na dielni pripravená pre spotrebiteľa vyberať v maloobchodnom prostredí.

Drobný tovar / výpis Bin displeje

Kartónové kontajnery na drobný tovar sa voľne stojace otvorené zobrazuje často používané pre malé sypkých produktov zvyčajne základne je vytlačené s jednofarebnou s vymeniteľnými zákazkové tlačené hlavičky

Propagačné stojace / reklamný banner

Stojacich sú ľahká Papierová displeje používajú na komunikáciu marketingových správ alebo na podporu konkrétnej značky alebo produktu. Môžu byť akéhokoľvek tvaru zvyčajne plne vytlačený a nadrozmerné tak, aby sa si všimol potenciálnych spotrebiteľov.