Domov > Novinky > Obsah

Kartónové displej produkty výrobca oznamuje na dodanie akrylové Pop displej & kartónové Pos displej za prijateľné ceny

Jul 11, 2016


S širokú škálu produktov zobrazenie položiek vo svojom portfóliu, Jiechuang zobrazenie Products Limited je popredným dodávateľom akryl a kartón zobrazuje počet klientov na celom svete. Výrobky sú k dispozícii v širokej škále vzorov s niekoľko funkčných výhodách pre zobrazenie širokú škálu predmetov


Firma dodáva rozsahu impozantný displej predstavovať množstvo atraktívnych dizajnoch. Vyrobené z vysokokvalitných priehľadné plexisklo, displeje sú dostupné v rôznych prevedeniach a veľkostiach podľa požiadavky klienta. Akrylovým materiálom vybavené LED svetlá poskytuje krásny výrobok zobrazenie riešenia pre firmy. Displeje môžete mať Digitálna tlač alebo sieťotlač tlač vlastné meno alebo logo prítomnosť k nim. Pop displej je ideálny pre maloobchodné predajne, super trhy, výstavy a iné miesta pre zobrazenie reklamy alebo značky výrobkov.

Jiechuang zobrazenie kolekcia je naozaj všestranný rad atraktívne a funkčné vzory, ktoré môžu ubytovať rôzne výrobky. Pos displeje sú vybavené počet blokov aby položky bezpečné a atraktívne viditeľné. Klient spoločnosti si môžu vybrať OEM/ODM tvorby, ktorý umožňuje vlastné dizajny jedinečný výrobok displej potrebám spoločnosti.

Klient spoločnosti môžete tiež preskúmať ich Pultová displej shelfrange, ktorý umožňuje flexibilným a jednoduchým spôsobom zobrazovať rôzne predmety. Vyrobené z kvalitných materiálov a s lepší pocit projektovanie, police sú jednoduché na inštaláciu a dať položky na dosku displej. Tieto displeje police sú ľahko spracovávať a uchovávať a pomôcť podnikom rýchlo Zobraziť produkty podľa potreby.

Shenzhen Jiechuang displej Products Limited sa snaží poskytovať kvalitu a Štýlový displej produkty, ktoré môžu splniť propagačných potrieb klienta. Nahliadnuť prostredníctvom rôznych zobrazovacích riešení, ktoré majú vo svojom portfóliu, môžete navštíviť webové stránky www.displaystandpop.com

Shenzhen Jiechuang displej Products Limited

Shenzhen Jiechuang zobrazenie Products Limited je profesionálny akrylový kartónové displej produkty výrobcu, skúsenosti s dodávaním OEM/ODM zobrazenie výrobkov z vlastnej výroby. Továreň je vybavený pokročilým strojov na rezanie, gravírovanie, leštenie a upevnenie úlohy. Zobrazenie výrobky sú široko pokryl väčšinu výrobkov ľahkého priemyslu: kozmetika, domáce potreby, oblečenie, hračky, potraviny, ozdoby, elektronika a tak ďalej. Hlavnými produktmi spoločnosti sú stojany, LED displej, Pultová police, kontajnery na drobný tovar, foto rámčeky, držiaky, boxy atď.