Domov > Novinky > Obsah

Karavan Kostarika ekoturizmu balíky

Jul 01, 2016

Kostarika Ekoturistika fakty

Cestovanie s Caravan zájazdy na plne Kostarika eko prehliadku a Objavte rozmanité tropický raj chránené, vzácne prírodné krásy, kde sú kombinované ochrany, vzdelávania a hlboký záväzok k ochrane životného prostredia na podporu udržateľnej ekologické Costa Rica cestovný ruch, táto krajina číslo jedna priemysel.

Plný 23% tejto malej krajiny takmer 5 miliónov ľudí je označená ako chránené národné parky, prírodné voľne žijúcich živočíchov rezervy aútulky, ktorý je naozaj docela úžasné!

Ochrana rozmanitá škála vzácnych tropických vtákov, plazov, flóry a fauny,Kostarikaekoturizmu atrakciám patrí 75 zelená chránených oblastí, ktoré predstavujú približne 6% zemského celý prírodných ekosystémov. Je to skutočne neuveriteľné pre tak malú krajinu. Kostarikamá:

 • Viac ako 13000 druhov tropickej fauny a flóry

 • Takmer 850 druhov unikátnych exotických vtákov

 • A viac ako 3000 druhov motýľov

 • Kostarikaekoturizmu správa plne prijali milí ľudiaKostarikabol schopný úspešne udržať jeho citlivé biologické rezervy, národné biotopy, útulkov a ekologické dažďového pralesa prostredie počas zdieľania svojich prírodných pokladov s celým svetom.

  Zahraničných návštevníkov a turistov sú vždy srdečne privítal aKostarikaekoturizmu balíky sú niektoré karavan je najviac populárne prehliadky. Predajú neustále, takže doporučujeme rezervovať včas rezervovať vaše preferované turné dátum a využiť najnižšie možné ceny leteniek.

  Kostarika Ekoturistika zájazdu v akcii

  Nasleduje prehľad niektorých unikátne turistických atrakcií, uvidíte na našej tour karavan Kostarika ekoturizmu.

  Poas & Arenal sopky – Prezerajúci si buď sopka zblízka bude závisieť od počasia ale vulkáne sa pýši míle široký kráter a Arenal volcano je nádherný s jeho aktívny lávový prúd.

  Braulio Carillo Park – Oblaku lesov, kaskádové vodopády a turistiku cez Panenské pralesy sú efektné, ale je letecký električkou cez Dažďový prales džungle kalota, ktorý je vrcholom tejtoKostarikaeco tour.

  Escallonia Cloud Forest – Nachádza sa v blízkosti vulkáne, vysoká vlhkosť Costa Rica Escallonia cloud forest spolu s menej dážď a nízko ležiace oblaky robí túto atrakciu hmle zahalený ideálny pre rozvíjanie Escallonia's mnohé neuveriteľné orchidey a tropické paprade.

  Cano Negro prírody útočisko & Carara biologické rezervy – Majú obidve tieto chránené oblasti ako súčasť balíka karavan naKostarikeekoturizmu. Plavba na Cano Negro Rio Frio ponúka Zavrieť zobrazenie príležitostí vidieť vrešťany a voda chôdza jašterice, pri rieke tarcoles plavby v blízkosti Carara biologické rezervy v Guanacaste vám prináša domov vzácne šarlátovej papagáj

  Leatherback korytnačky národný Park & hniezdiská – Tisíce Leatherback Korytnačky návrat tu každoročne na hniezdo s niektorými tak ťažký ako 1100 lbs. a až 6 stôp na dĺžku. To je skutočnou kráľovnou karavan naKostarikeekoturizmu balíčkov.

  Manuál Antonia národný Park – Zoradené podľa Forbes ako jeden z svetových 12 najkrajších národných parkov, Manuel Antonio naKostarikePacific Coast je obľúbenou destináciou na karavan naKostarikeeco tour.

  RezervovaťKostarikaekoturizmu zájazd

  Kostarika je naozaj požehnaný ako jedna z mála krajín, ktoré dokázali úspešne vziať na zachovanie jej krehké ekologické systémy s cestovného ruchu a ekoturizmu cestovného ruchu.

  Karavan na all inclusive zájazdy, vrátane Kanady, USA, Panama, Guatemala a poveda╗ ekoturizmu Kostarika navigovaní plne profesionálne Tour operátoria spoločnosť všetky zájazd zostala rodina vlastní a prevádzkuje od roku 1952.

  Ďalšie informácie o karavan je plne interaktívny, all inclusiveKostarikaekoturizmu balíky, ktoré sú ideálne pre skupiny, Seniori a rodinné cestovanie, prosím: