Domov > Novinky > Obsah

Blister obal na povrchu výrobku, hrať rolu na ochranu a skrášľovanie produkty

Jan 26, 2015

Balenie blister, Balenie blister proces bude z konkrétneho kusu priehľadné plastové pevný konvexný tvar priehľadný plastový kryt na povrchu výrobku, hrať úlohu pri ochrane a Orofluido. Tiež známy ako pľuzgier, vákuové kapucňa, plastové masku. Blister v podobe rôznych, možno rozdeliť na: jednotný pľuzgier, dvojité pľuzgier, pľuzgier karty a karty pľuzgiere pľuzgier.

Plastové okná, je trieda s vekom a spodnej časti plastové výrobky, základňa a veko spolu sa nazýva skladanie plastových krabíc, dno a veko samostatne s názvom deň dolnej plastové boxy. ) Plastové "zásobník", tiež známy ako plastové Neto, pľuzgier proces sa z tvrdej plastovej fólie plast špecifické drážky, výrobok je umiestnený v drážke, ochranu a skrášlenie úlohu výrobku.

Vločkováním Neto, je plastový podnos pomocou špeciálnych materiálov, obyčajné tvrdé plastové povrch lepidlo vrstvu zamate materiálu, tak, aby zásobník povrch druh zamatový dotyk, zlepšenie balenia stupne. Antistatické zásobník, plastový podnos pomocou špeciálnych materiálov, odolnosť povrchu materiálu je menej ako 11 10 ohmov moc. Používa sa hlavne v plastovej vaničky elektronika, IT produktov.