Domov > Novinky > Obsah

Sú Baby boxov odpoveď na ukončenie SIDS?

Jul 11, 2016

Na Baby Box nemá cieľ v určitej časti skupiny spoločnosti. Je to o Počnúc Rodičovstvo cesta dokonca zašli a nevylučujú nikoho, "Ms Lucas povedal.

Má nielen o box - každý z nich obsahujú pevné penové matrace a baby tovaru vnútri napríklad spacie vrece, onesies, hryzatká, kúpeľ dodávok, a ekologické umývanie a krkat oblečenie.

"Všetko že sme dali do poľa má zmysel, sme urobili veľa výskumu za našimi produktmi pre uľahčenie potreba potreba spoločenstva, "povedala.

MS Lucas povedal, ona má prevažne pozitívne reakcie od rodičov ktorí majú box, ktoré sú k dispozícii on-line od AUD$ 99.

Ona má aj použité poľa, sama kým tehotná s jej teraz jeden-rok-starý syn Tobias povedal, naozaj využité krabice a výrobky zahrnuté.

MS Lucas pridal, že ostatní rodičia použili box ako ohrádka, pamiatku alebo toy box.

Box je spôsob, ako sa môžete zapojiť mamičky s zdravotníckych služieb dostupných v spoločnosti napríklad prenatálnych služby, "dodala.

Na Spoločnosť má tiež súčasť charitatívnej, ktorá darovať boxy na ne-pre-ziskové organizácie pomáhajúce zraniteľné rodiny, ktorí potrebujú pomoc privítať nové narodený v Victoria, New South Wales a Západné Slovensko.

Tam je tiež vzdelávacie komponentu s prichádza s pole s názvom Baby Box univerzity, ktorá je on-line komunity, ktoré pomôžu riešiť mnohé otázky majú nové rodičia.

Jill Zelená generálny manažér výskumu, advokácie a zmena identifikátorov sid a deti povedal od začiatku ich bezpečné spánku kampaň v roku 1991, došlo bol 80-percentné zníženie SIDS (náhle detstva smrti syndróm).

MS Green povedal, že žiadny formálny výskum bol hotový na baby boxy.

"Čo sme (SIDS aj deti) domnievajú je, že rodičia by mali vychádza im pri nákupe akéhokoľvek produktu baby," povedala.

Ona Pridal, že rodičia musia premýšľať o tom, či výrobok chcú Predám vyhovuje normám Austrália a Nový Zéland, a ak to vydrží rôznych klimatických podmienkach po celej krajine.

MS Green povedal: "pre rodičov je potrebné urobiť informovanú voľbu a pozrieť sa na veci ekonomicky."

"Ale všetky produkty budú musieť rozhodnúť, je to bezpečné pre svoje dieťa a hovoriť s ich zdravotníkov," dodala.

Austrália posledný nahratý štatistiky pre dojčenská úmrtnosť, ktorá bola v roku 2012 a nájdených 3,3 dojčenská úmrtí na každých 1000 živích narodení podľa Austrálsky štatistický úrad.

UK má niektoré najvyššiu mieru dojčenskej úmrtnosti v Európe, rebríčku 22 z 50 európskych krajín s 4.19 úmrtí na 1000 pôrodov.

Dr Karen Joash, konzultant pôrodník v Imperial College zdravotnej starostlivosti Dôvery, ktorý vedie Londýn baby box trial, povedal: "príliš dlhé roky UK zaostáva svoje európske náprotivky, pokiaľ ide o znižovanie úmrtnosti dojčiat.

"Tieto boxy a vzdelávania, prostriedky, ktoré sedia spolu s nimi boli preukázateľne pomáhajú znížiť detskú úmrtnosť vo Fínsku.

"Dúfame, že tieto výsledky by sa mohol vo veľkej Británii.

Jennifer Clary, generálny riaditeľ spoločnosti Baby Box Co, ktorá dodáva baby boxov zadarmo povedal: "Sme potešení baby boxy poskytnúť dôveru pre UK rodičov a tešíme sa na výsledky skúšania."

Na zavedenie baby boxy vo Fínsku v roku 1930 je myšlienka k prispeli k zníženiu dojčenská úmrtnosť v krajine.

Spočiatku krabice len dostali nízkeho príjmu matky - predtým, ako systém bol rozšírený o všetky rodiny.

Miera klesla z 65 dojčenská úmrtí na 1000 pôrodov v roku 1938 na 2,26 na 1000 narodených detí v roku 2015.