Domov > Novinky > Obsah

Aplikácia rôznych papierov

Jan 13, 2020

1. Jednodielny medený papier: Jednodielny medený papier patrí k papieru z čistej buničiny. Jediný medený papier je hrubý a má vysokú ohybnosť. Všeobecne sa nepoužíva ako tvárový papier, ale zákazník vyžaduje konvexnosť a pocit. Ťažko kúpiť) jeden medený papier. Bežne sa používa na tlač kabeliek, zvyčajne sa môže použiť 230 gramov a 250 gramov, 300 gramov, ale vzhľadom na hrúbku papiera nie je ľahké zložiť sa, pokiaľ to zákazník výslovne nevyžaduje, spravidla sa nepoužíva.

2. Dvojitý medený papier: Dvojitý medený papier patrí do čistého buničitého papiera. Všeobecne sa používa 157 gramov dvojitého medeného papiera. Štvorfarebnú tlač je možné tlačiť špeciálnymi farbami. Dá sa to vyzdvihnúť, ale nie je zrejmé. Sieťotlač. Ak je výstupok zrejmý, môžete si vybrať 200 g natieraného papiera. Tí, ktorí vyžadujú obojstrannú tlač, sa bežne označujú ako obojstranné medené platne, ktoré sa často používajú na dary vyžadujúce obojstrannú tlač, ako sú darčekové krabičky a kartóny.

3. Zlatý a strieborný kartón: 250 a 300 gramov bieleho papiera sa bežne používa ako papier na zlatú a striebornú lepenku. Natieraný papier a biela lepenka sa dajú použiť aj na zlatú a striebornú lepenku. Laserový papier je typ zlata a striebra. Zlatá lepenka je rozdelená na zlatú kartu potiahnutú hliníkom a zlatú kartu z hliníkovej fólie. Hliníková fólia zlatej fólie je určená hlavne pre sieťotlač; pri ofsetovej tlači sa všeobecne používa zlatá hliníková karta. Po ofsetovej tlači sa nanesie vrstva filmu.

4. Špeciálny papier: darčekové krabičky majú obvykle 120 gramov. Špeciálny papier nie je vo všeobecnosti ľahko tlačiteľný kvôli povrchovej úprave, ale povrch je hladký a dá sa potlačiť. Špeciálny papier je náchylný na vlhkosť vo vzduchu a dá sa ľahko zvlniť. Preto je miera odpadu z tlačeného papiera 30 - 50 listov na jeden dojem. Špeciálny papier má zlú elasticitu, veľkú krehkosť a nemôže byť potiahnutý. V kombinácii s MDF je ľahké spôsobiť na okrajoch praskliny.

5. Biela lepenka: biela lepenka je určitý podiel drevnej buničiny potiahnutej vrstvou bieleho prášku na povrchu papiera, obyčajnej jednostrannej bielej dosky (jedna strana biela a šedá) a obojstrannej bielej. doska (obidve strany papiera sú biele Rozsah hmotnosti je medzi 250 gramami a 400 grammi, čo sa zvyšuje o 50 gramov. Jednostranná tabuľa sa často používa na výrobu darčekových krabičiek a odevných papierových tašiek a obojstranná tabuľa sa často Používa sa na preklopné darčekové krabičky, košele a kabelky. Cena je nižšia ako biela karta.

6. Papier s dvojitým lepidlom: hlavne sa používa na tlač kníh, hlavne sa používa na poťahovanie papiera na špičkových darčekových škatuliach a jeho hmotnosť je obvykle medzi 50 a 120 grammi. Spoločne používaná dvojitá lepiaca páska je všeobecne asi 80 gramov.

obraz Kontaktuj nás /   Y naša spokojnosť je hodnotou našej existencie

Shenzhen JC POP Display Co, Ltd

Kontakt: Wendy (Priamo kliknite na môj e-mail, môžete mi napísať)

Skype: display818

E-mail: pop@displaystandpop.com

Telefón a Whatsapp: +86 17302647686